Listerine

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzandrASD, Módosítva: 2014. szeptember 26.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Napi kétszeri alkalmazás mellett segít megvédeni a gyermekek fogait a fogszuvasodástól,míg a Fluorid erősíti a fogzománcot.

Alkohol és cukormentes összetétel!

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

mlexa

2020. május 19.

Hiába, hogy gyermekeknek lett elsősorban kitalálva, én felnőttként is nagyon szívesen használom! Ez az első szájvíz, ami nem mar, nem mentolos, finom eper íze van. Az egyetlen probléma vele, hogy nagyon hamar elfogy, jóval kisebb mennyiség a többinél, így viszont árban nyilván nem a legjobb. Most egy másik gyerek szájvizet próbálok majd, ami árban kedvezőbb, de ha nem válik be, akkor nincs mit tenni, ezt fogom újravenni, mert valóban jó. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

wildrose

2018. január 19.

Cuki rózsaszín szájvíz, fincsi gyümölcsös-mentás ízű, jól frissít. Lányom nagyon szerette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 19.

drzoerose

2015. május 17.

nagyon szeretem,legalább nem savazza ki a szám,mint a mentolos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

nagyon szeretem,legalább nem savazza ki a szám,mint a mentolos

SzandrASD

2014. szeptember 27.

Mivel nem bírom a nagyon mentolos dolgokat ezért anyukám meglepett vele és akár ciki akár nem 19 éves létemre imádom az ízét és a hatását! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.

Színezőanyag. Zöld.