Listerine

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: esztycske, Módosítva: 2012. április 28.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Nagyon kellemes mentolos ízesítésű gyerek szájvíz, amely nem tartalmaz cukrot és alkoholt. Haszálata során 40 %-al több baktérium távolítható el a szájüregből, mint a hagyományos szájápolás során.

wildrose

2019. augusztus 13.

Cuki zöld színű, kellemes ízű szájvíz szuper hatásfokkal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Cuki zöld színű, kellemes ízű szájvíz szuper hatásfokkal.

Sz1lv1

2015. február 25.

Epresem van, egy hete tesztelem, napi 3-szor. Legjobb szájvíz, nem mar, csíp és hihetetlenül jól tisztít! Egy baci sem marad életben! =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

kzagrab

2013. augusztus 22.

unoka tesomnál használtam ilyet nem annyira fehérit mint a sime de nagyon jó igyis:P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Blame

2012. szeptember 3.

Jelenleg én is az epreset használom. :D Elégedett vagyok vele, jó az íze és tényleg nem mar. Szerintem tud annyit mint a rendes felnőtteknek készített szájvíz. Bár a használat után nem lesz olyan "veszedelmesen mentolos" a leheletem, hanem csak olyan enyhén epres. De ez egyáltalán nem gond, mert érezhetően tisztítja a fogakat.

Update.: Így sokadik használat után sajnos updatelnem kell. Nem tudom olyan mintha megszokták volna a fogaim. :/ Ha létezik ilyen egyáltalán... a használata után már egyáltalán nem érzem, hogy tisztítana. Olyan semmilyen. Még a fele megvan de már alig várom hogy elfogyjon. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

hajnal*

2012. augusztus 1.

Lehet nevetségesen hangzik,de én is a fiam epres szájvizét használom.Egyáltalán nem bírom az erősen mentolos dolgokat,marják szanaszét a számat,úgyhogy inkább ez az ami bejön.Gondolom hatása ugyanaz mint a "felnőtteknek"készült szájvizeknek,ezért én maradok a gyerek változatnál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 1.

ancsika

2012. június 4.

Rossmann-ban vettem.Az íze kellemes.A fiamnak jobban tetszik az epres változata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 4.

esztycske

2012. május 10.

Én dm-ben vettem olyan másfél hónapja, tegnap akartam újravásárolni, de most én sem láttam sehol. Mindenesetre azért nagyon remélem, hogy ez nem azt jelenti, hogy kivonják a forgalomból, hanem csak átmeneti készlethiány, vagy ilyesmi.
Azért leírom a véleményem, hátha lesz még ilyen. 6 éves kortól ajánlott, amikor már azért bőven vannak csontfogai a gyerekeknek, szóval én ebből kiindulva gondoltam, hogy jó lesz ez nekem is. És hát jó is lett :) Sokkal kellemesebb az íze, mint a felnőtt változatoknak, egyáltalán nem mar, mégis tiszta fogak, friss lehelet maradt után sokáig, ráadásul az állandóan vérző fogínyemet is megnyugtatta szinte teljesen. Szerintem tud annyit, mint a "nagyok", csak sokkal jobb az íze, úgyhogy nagyon ajánlom, hogy visszakerüljön a boltokba mihamarabb! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 10.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.