LM Parfums

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Svetlana, az összetevőket feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2014. szeptember 29.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Az utóbbi idők legszexibb luxusillata. Citrusokkal és mandulával nyit, ami már-már kéjesen testes orchideává, jázminná, bazsarózsává és vaníliavirággá nyílik a bőrön.

Marcsi66

2021. március 7.

Tökéletes az a fajta szépség,h akaratlanul is felszisszen az ember a gyönyörűségtől.,,,először egy nagyon tömény édességet lehet érezni,ami nagyon soknak tűnik,és ahogy elkezd szelídülni,mintha egy csodás virágkehelybe szagolnék bele...,,bódulatot áraszt,orchidea és a jázmin erotikus együttlétébe csöppennék éppen,a mandula is jelen van,de csak mellékesen,,,hát szép ez most is,de hidegben lehet az igazi,,közepesen tartós

up.Vissza hozzád,,,, és én aki nem tudok spórolni,most muszáj lesz,szeretnék egy TELJES üveggel!!! Kánikulában teszteltem,nagyon-nagyon tetszett már elsőre is,aztán télen rendeltem a Decadent változatából,és akkor újra elővettem őt is,összehasonlítás miatt,Lényeg az h mindenképpen hideg idő kell,h egyáltalán megtudja az ember h mit " tart a kezében" Bűvölet és csoda,a tömény édességből,a fűszerek,nagyon hangsúlyosan,és nagyon mélyen szántják az erotikát,,,,akik keresik az igazit,ezt ne hagyják ki!!!
10 csillag

UP: Így visszagondolva a sok és népszerű illatok pontozására,még a niche kategóriában is úgy vélem megközelítőleg mutatja a valóságot,,,,de vannak kivételek,ő sajnos az egyike azoknak akik beleestek. Ha összehasonlítanám Xerjoff Lírával (ami nekem is van) ő majdnem öt csillagos a vélemények alapján,,,nálam fordul a kocka,rendesen fölötte van az ízlésem miatt,,,.szubjektív a parfümözés ezért lehetséges ,és kémia,és elhiszem h vannak akiknek ez semmi,,,.de én nagyon sok dicséretet kaptam ő általa, Nem sok jelentősége van már,h írtam róla megint,azzal a hittel h esetleg aki nem ismeri,nehogy azt feltételezze h ez tényleg nem az aminek lennie kéne,.már nem lehet beszerezni,itthon biztosan....Nem vettem üvegében " csak "30-40 ml fújósban került hozzám,bő 2 éve,minőségben változás nincs....ilyen kaliberű parfüm amit imádok Naomi Goodsir Parfums Or Du Serail,,By Kilian Love ,

Harmadszorra is maximum,,,,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 7.

10 csillag

Harmadszorra is maximum,,,,

Piscinke

2021. március 4.

Öööö...hiába villogtak a hatalmas transzparensek, hogy "Hékás, ott a mandula az illatjegyek között, meg édes is, te nem szereted az ilyeneket!", olyannyira erős volt a szerelmem a márka iránt (az Aldheyx nevű csoda miatt), hogy mindent ki kellett próbálnom, ami Mazzone. De hát na, ez tényleg nem nekem való. Lehet, hogy most még nagyon a fejjegyeknél tartok a szimatolásban, és később csoda történik, de egyelőre egy mandulás, olcsó hatású édeskés katyvaszt érzek csupán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 4.

Yeticica

2020. február 13.

Hónapok óta sóvárogtam utána, ismeretlenül. De a horrorisztikus ára miatt még egy fufura sem tudtam (akartam) beruházni.
Aztán a parfümsors megajándékozott egy rendkívül jó áron kínált dobozos, üveges maradékkal! OMG, egy parfüm junkie álma.... 😂
Epedve vártam az illatot, és.lássatok csodát, meseszép a bőrömön. Egyértelműen orchidea, megtámogatva némi gyümölccsel (?), krémes de icipicit fanyar alapon. Édes, de nem túlzóan, es hat bitang tartós. Én is kis hatosugarunak érzem, de mostanában kifejezetten értékelem az ilyen illatokat, a regen használt atomerőműveim helyett.
Nekem elegáns illatnak tűnik, de legalábbis különleges alkalom kell hozzá. Nem fogom csak úgy felfújni (illetve csak ha úgy hozza a kedvem).
Imádom. Csodás, minőségi illat. (Extrait de parfum!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

Imádom. Csodás, minőségi illat. (Extrait de parfum!)

DeNoirChristine

2020. január 25.

Van benne valami,amitol rajtam poshadt pisiszagu lesz...Nagyon nagyon nagyon nem....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Tiziana

2019. január 5.

Az első pillanatban fantasztikus,édesen körülölel, megnyugtat...jó ez, semmi kétség!!!
De várjunk csak, olyan ismerős. Beugrott: ARI a Grande a rózsaszín pomponnal!!
Nyilván ez az illat volt előbb, de ha 30 percen belül nem tűnne el a sehovába,
és nem lenne a leszáradása olyan semmitmondó és unalmas, akkor talán megérné
az 51.000 ft-ot. De így? ott az Ariana, majdnem ennyit tud,és 13 ezerbe kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

De várjunk csak, olyan ismerős. Beugrott: ARI a Grande a rózsaszín pomponnal!!
Nyilván ez az illat volt előbb, de ha 30 percen belül nem tűnne el a sehovába,
és nem lenne a leszáradása olyan semmitmondó és unalmas, akkor talán megérné
az 51.000 ft-ot. De így? ott az Ariana, majdnem ennyit tud,és 13 ezerbe kerül.

Parfuwoman

2019. január 1.

Megosztó vélemény következik... az elmúlt időkben láttam ,hogy más se különösebben finomkodik,hát én is őszintén leírom ,ha valami nem tetszik.
Na szóval ,kezdjük ott,hogy ez egy nagyon különleges esszencia ,már ami a parfümöket illeti... Ugyanis én ezt az illatot nagyon,de nagyon jól ismerem. Fodrászom használt mindig egy készítményt(egyébként imádtam a krémei illatát,igazi illatorgia,már csak a szalonja előtt elmenni is...),aminek 99%-ban ilyen volt az illata. Nyilván ez nem von le ennek a kreációnak az értékéből,de én nem tudnék nyugodt szívvel kiadni érte ennyi pénzt,mikor egy balzsam vagy fixáló 3000-ért is hozza a kívánt eredményt(hozzáteszem,egész tartósan )Számomra ez sajnos ledegradálja,pedig nagyon szerethető és élvezhető darab. Mély,de mégse zavaró ,hétköznap is kellemes viselet,édes ,krémes ,balzsamos ,virágos.
Tartóssága kiváló ,szillázsa inkább bőrközeli ,de azért egy baráti öleléskor érezhető. Ha nem lenne az a fodrásztermék,akkor imádnám. Ezért is ennyire szubjektív ez a parfümösdi. Az élményeink is nagyban befolyásolják,mit fogunk szeretni és viselni és mi az,amit nem.
Például engem a hideg is kiráz a Habanitától és a Magie Noire -tól,érzem benne azt az unszimpatikus ,nehéz púderes vintage jelleget,amitől kiráz a hideg. Valószínűleg számomra unszimpatikus nők viselhették mikor kicsi voltam. Amihez hasonlót nagyanyámnál éreztem,Estée Lauder Beautiful kedvezőbb áru változatai ,az se tetszik,de nem taszít úgy ,mint az előbbiek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 1.

Timi8

2018. november 17.

Első pillanattòl rabul ejtett, remekül harmonizál a bőrömmel, nem mellékesen Lacim is agyonra dìcsérgeti, pedig kevés illatomat kedveli. Nem volt kérdés, hogy szeretnék majd belőle saját példányt, hogy fùjkálhassam kedvemre! Rendkìvül vonzò parfüm, én vmiért stìlusában a Midnight Rain-hez közelinek érzem. Lágyan fűszeres, virágos, picit mandulás, vanìliás. Én sem a citrusokat sem pedig a jázmint nem érzem ki belőle. Fogalmam sincs, milyen az orchidea illata, de velem el tudja hitetni, hogy ilyen. Kissé fülledt és csábìtò. Attòl függetlenül, hogy nem egy nehéz parfüm, mindenképp inkább esti-alkalmi illatként ajánlanám, legalábbis a csini/elegáns outfit-et megköveteli. Az üvege maga a letisztult elegancia, a fekete bársonydobozkája pedig valòdi luxus-érzetet kelt. Engem megvett kilòra. Sajnos egyetlen negatìvuma azért van: nem olcsò mulatság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

Heine

2018. október 9.

Érzett már valaki orchidea illatot? Mert én még nem, hiába van otthon belőle egy kis lugas, sose éreztem igazán az illatát. A parfümökben felismerem az orchideának nevezett jegyet. Ez az a mű illat, mézzel, vaníliával, furcsamód nem tetszik, idős nénik régi kölnijeit éreztem hasonlónak.El tudom képzelni, hogy mások nem ezt a képzetet társítják hozzá, és úgy finomnak hat, így...nem. Nem igazán. Egyébként van egy kis rezonanciája a Beyonce orchid vonallal, ha valakinek az bejön, ez is be fog, és még niche is.

Azon gondolkozok, hogy voltaképpen évek óta töméntelen mennyiségben fújom a nyakam különböző alkoholos parfümökkel, ez biztos árt neki... a parfümrajongók nem ráncosodnak korábban?:D Mondjuk, az árától lehet... de tuti nem tesz jót a nyakunk bőrének, ha folyton ilyenekkel fújkáljuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 9.

Andyca

2018. július 22.

Édes, simulós, krémes, mandulás, vaníliás, orchideás... Kell ennél több???
Szuper szexis és nagyon tartós illat, legalábbis télen!!
Bár néha csak úgy a csuklómra fújom esténként és illatozom...
Be kell szereznem egy nagy üveggel belőle...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 22.

Édes, simulós, krémes, mandulás, vaníliás, orchideás... Kell ennél több???
Szuper szexis és nagyon tartós illat, legalábbis télen!!
Bár néha csak úgy a csuklómra fújom esténként és illatozom...
Be kell szereznem egy nagy üveggel belőle...

BitterSweet

2018. június 8.

Nagyon êdes. Nagyonnemjó. Nagyon halványka. Nagyon sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 8.

Nagyon êdes. Nagyonnemjó. Nagyon halványka. Nagyon sajnálom.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.