LM Parfums

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Svetlana, az összetevőket feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2014. szeptember 29.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Az utóbbi idők legszexibb luxusillata. Citrusokkal és mandulával nyit, ami már-már kéjesen testes orchideává, jázminná, bazsarózsává és vaníliavirággá nyílik a bőrön.

LM Parfums Sensual Orchid fújós
Ár: 6500 , Eladó: Shine83
Állapot: 10ml. Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó
Tiziana

2019. január 5.

Az első pillanatban fantasztikus,édesen körülölel, megnyugtat...jó ez, semmi kétség!!!
De várjunk csak, olyan ismerős. Beugrott: ARI a Grande a rózsaszín pomponnal!!
Nyilván ez az illat volt előbb, de ha 30 percen belül nem tűnne el a sehovába,
és nem lenne a leszáradása olyan semmitmondó és unalmas, akkor talán megérné
az 51.000 ft-ot. De így? ott az Ariana, majdnem ennyit tud,és 13 ezerbe kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

De várjunk csak, olyan ismerős. Beugrott: ARI a Grande a rózsaszín pomponnal!!
Nyilván ez az illat volt előbb, de ha 30 percen belül nem tűnne el a sehovába,
és nem lenne a leszáradása olyan semmitmondó és unalmas, akkor talán megérné
az 51.000 ft-ot. De így? ott az Ariana, majdnem ennyit tud,és 13 ezerbe kerül.

Parfuwoman

2019. január 1.

Megosztó vélemény következik... az elmúlt időkben láttam ,hogy más se különösebben finomkodik,hát én is őszintén leírom ,ha valami nem tetszik.
Na szóval ,kezdjük ott,hogy ez egy nagyon különleges esszencia ,már ami a parfümöket illeti... Ugyanis én ezt az illatot nagyon,de nagyon jól ismerem. Fodrászom használt mindig egy készítményt(egyébként imádtam a krémei illatát,igazi illatorgia,már csak a szalonja előtt elmenni is...),aminek 99%-ban ilyen volt az illata. Nyilván ez nem von le ennek a kreációnak az értékéből,de én nem tudnék nyugodt szívvel kiadni érte ennyi pénzt,mikor egy balzsam vagy fixáló 3000-ért is hozza a kívánt eredményt(hozzáteszem,egész tartósan )Számomra ez sajnos ledegradálja,pedig nagyon szerethető és élvezhető darab. Mély,de mégse zavaró ,hétköznap is kellemes viselet,édes ,krémes ,balzsamos ,virágos.
Tartóssága kiváló ,szillázsa inkább bőrközeli ,de azért egy baráti öleléskor érezhető. Ha nem lenne az a fodrásztermék,akkor imádnám. Ezért is ennyire szubjektív ez a parfümösdi. Az élményeink is nagyban befolyásolják,mit fogunk szeretni és viselni és mi az,amit nem.
Például engem a hideg is kiráz a Habanitától és a Magie Noire -tól,érzem benne azt az unszimpatikus ,nehéz púderes vintage jelleget,amitől kiráz a hideg. Valószínűleg számomra unszimpatikus nők viselhették mikor kicsi voltam. Amihez hasonlót nagyanyámnál éreztem,Estée Lauder Beautiful kedvezőbb áru változatai ,az se tetszik,de nem taszít úgy ,mint az előbbiek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 1.

Timi8

2018. november 17.

Első pillanattòl rabul ejtett, remekül harmonizál a bőrömmel, nem mellékesen Lacim is agyonra dìcsérgeti, pedig kevés illatomat kedveli. Nem volt kérdés, hogy szeretnék majd belőle saját példányt, hogy fùjkálhassam kedvemre! Rendkìvül vonzò parfüm, én vmiért stìlusában a Midnight Rain-hez közelinek érzem. Lágyan fűszeres, virágos, picit mandulás, vanìliás. Én sem a citrusokat sem pedig a jázmint nem érzem ki belőle. Fogalmam sincs, milyen az orchidea illata, de velem el tudja hitetni, hogy ilyen. Kissé fülledt és csábìtò. Attòl függetlenül, hogy nem egy nehéz parfüm, mindenképp inkább esti-alkalmi illatként ajánlanám, legalábbis a csini/elegáns outfit-et megköveteli. Az üvege maga a letisztult elegancia, a fekete bársonydobozkája pedig valòdi luxus-érzetet kelt. Engem megvett kilòra. Sajnos egyetlen negatìvuma azért van: nem olcsò mulatság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

Heine

2018. október 9.

Érzett már valaki orchidea illatot? Mert én még nem, hiába van otthon belőle egy kis lugas, sose éreztem igazán az illatát. A parfümökben felismerem az orchideának nevezett jegyet. Ez az a mű illat, mézzel, vaníliával, furcsamód nem tetszik, idős nénik régi kölnijeit éreztem hasonlónak.El tudom képzelni, hogy mások nem ezt a képzetet társítják hozzá, és úgy finomnak hat, így...nem. Nem igazán. Egyébként van egy kis rezonanciája a Beyonce orchid vonallal, ha valakinek az bejön, ez is be fog, és még niche is.

Azon gondolkozok, hogy voltaképpen évek óta töméntelen mennyiségben fújom a nyakam különböző alkoholos parfümökkel, ez biztos árt neki... a parfümrajongók nem ráncosodnak korábban?:D Mondjuk, az árától lehet... de tuti nem tesz jót a nyakunk bőrének, ha folyton ilyenekkel fújkáljuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 9.

Andyca

2018. július 22.

Édes, simulós, krémes, mandulás, vaníliás, orchideás... Kell ennél több???
Szuper szexis és nagyon tartós illat, legalábbis télen!!
Bár néha csak úgy a csuklómra fújom esténként és illatozom...
Be kell szereznem egy nagy üveggel belőle...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 22.

Édes, simulós, krémes, mandulás, vaníliás, orchideás... Kell ennél több???
Szuper szexis és nagyon tartós illat, legalábbis télen!!
Bár néha csak úgy a csuklómra fújom esténként és illatozom...
Be kell szereznem egy nagy üveggel belőle...

BitterSweet

2018. június 8.

Nagyon êdes. Nagyonnemjó. Nagyon halványka. Nagyon sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 8.

Nagyon êdes. Nagyonnemjó. Nagyon halványka. Nagyon sajnálom.

Luna1024

2018. március 24.

Az édes illatok rajongója vagyok, ezért eleve pozitívan álltam hozzá, a rengeteg elismerő vélemény miatt meg végképp azt gondoltam, hogy én Őt imádni fogom, valamiért azonban mégse jön át a varázsa. :( Egészen más illat, mint amire számítottam: "ehetőbbnek", gourmandabbnak gondoltam, de ez nekem abszolút citrusos-gourmand, nem a klasszikus fajta. Szinte már citromos, a háttérben némi édes cukorkás-mandulás felhanggal, mint valami savanyúcukorka. Az orchideát sajnos nem nagyon érzem benne, meg igazából semmi "sensual" dolgot - vagy csak más fogalmaim vannak az érzéki illatokról, nem tudom, de nekem ez mindenesetre nem az... Alapetően nagyon tetszene a citrus-édesség ambivalencia, ezért akár finom illat is lehetne, de valami érthetetlen oknál fogva ahányszor magamra fújom, valamiért az izzadságszagra asszociálok róla, csakúgy, mint az EDT változatnál. Ez azért furcsa, mert maga az illat NEM izzadságszagú, de belőlem valamiért ilyen asszociációkat hív elő... A másik szívfájdalmam pedig vele kapcsolatban a tartósság és a hatósugár, rajtam ugyanis olyan nincs neki... Két fújást talán egy-két órán át érzek, azt is bőrközelben, ami szerintem nonszensz egy 40.000 Ft-ba kerülő niche illattól... Ehhez nem is fűznék hozzá többet, úgyis mindenki eldönti magának, mire szeretne pénzt költeni, nekem mindenesetre ár/érték arányban nagyon nem éri meg, ez biztos.
Egy fokkal jobb az EDT változatnál, de minden más szempontból csalódás a számomra. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Kucy

2018. január 11.

Hát ő sajnos (vagy szerencsére?) nem az én illatom. Felkentem magamra, elsőre finom édes-mandulás-konyakos(? pedig nincs is benne, de esküszöm azt érzem) -virágos, tényleg "sensual" illat. Kb fél óráig, aztán belesimul a bőrömbe, alig érzem, egy kis vaníliás virágos "semmiség" marad. Na, még fél mintaüvegcsét magamra locsoltam, fél óra múlva megint szinte semmi. Összehasonlításnak fújtam két fújás Bvlgari Jasmin Noirt (azt érzem hasonló illatvilágnak), simán lenyomta, az még mindig pompázik a bőrömön. Ha valakin kibontakozik, gyönyőrű lehet, de rajtam Jasmin Noir szebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

Marcsi66

2017. február 8.

Tökéletes az a fajta szépség,h akaratlanul is felszisszen az ember a gyönyörűségtől.,,,először egy nagyon tömény édességet lehet érezni,ami nagyon soknak tűnik,és ahogy elkezd szelídülni,mintha egy csodás virágkehelybe szagolnék bele...,,bódulatot áraszt,orchidea és a jázmin erotikus együttlétébe csöppennék éppen,a mandula is jelen van,de csak mellékesen,,,hát szép ez most is,de hidegben lehet az igazi,,közepesen tartós

up.Vissza hozzád,,,, és én aki nem tudok spórolni,most muszáj lesz,szeretnék egy TELJES üveggel!!! Kánikulában teszteltem,nagyon-nagyon tetszett már elsőre is,aztán télen rendeltem a Decadent változatából,és akkor újra elővettem őt is,összehasonlítás miatt,Lényeg az h mindenképpen hideg idő kell,h egyáltalán megtudja az ember h mit " tart a kezében" Bűvölet és csoda,a tömény édességből,a fűszerek,nagyon hangsúlyosan,és nagyon mélyen szántják az erotikát,,,,akik keresik az igazit,ezt ne hagyják ki!!!
10 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

10 csillag

laracroft

2017. január 28.

Nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos nem találtunk egymásra.
Rajtam nagyon édes, gourmand illat. A vaníliát és mandulát biztosan kiérzem belőle, rajtam csak úgy tombolnak, némi friss virágossággal, amelyet már nem tudnék tovább az illatjegyeire bontani. Egyboszorka nagyon jól írta, cukros virágillat. Ami igazán nagy szívfájdalmam, hogy a háttérben ott lengedezik valamiféle samponillat, nem tudnám megmondani melyik illatjegy teszi, de valahogy éles vágás van a vaníliás-mandula és a samponillat között, és engem ez a samponillat-rész nagyon zavar. Vagy a szakadék, hogy egyrészt nagyon puha, meleg édes, másrészt viszont SAMPON. Persze lehet, hogy csak a kémiám teszi.
Lineáris parfüm, rajtam nem igazán változik, viszont rajtam nagyon erős, mellbevágós és tartós is.
Egyébként nagyon hasonlít CH 212 Sexyre, csak erősebb és édesebb. Ugyan maga az illat nem teljesen ugyanaz, de az édes mivoltuk, AHOGYAN savanykásan édesek, az nagyon hasonló (az én orromnak legalábbis). Csak a Sexyben nincs sampon és helyette vannak fűszerek, szóval inkább azt választanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos nem találtunk egymásra.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.