Best of Beauty 2019

Logona

Ár:   2550 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2011. november 22.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók

Minden hajtípushoz. A bojtorjánmag olajat, természetes betaint, búzakorpát és nyírfalevél kivonatot tartalmazó búzaproteines hajöblítő megadja hajának a könnyű ápolás és frissítő nedvesség napi extráját, mellékhatások nélkül. Ellenőrzött natúrkozmetikum, biológiai termesztésből származó olajokkal és kivonatokkal.

Goldapple

2015. április 12.

Hidratálttá és ápolttá varázsolja a hajamat és ami a legfontosabb, nem nehezíti el. Nagyon könnyen kifésülhetővé teszi és száradás után a hajam lágyan hullámzik. Szerintem, újraveszem még ezt a balzsamot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

k001

2013. május 25.

Szerintem nagyon jó illata van, de nekem egyáltalán nem jött be, mint balzsam, kísérleteztem vele mindenhogy, de olyan lesz tőle a hajam, mintha meg se mostam volna, annyira bezsírosítja. Szerintem ez inkább egy hajpakolás, samponozás előtt, de annak jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 25.

Debbie

2011. december 19.

Kellemes meglepetést okozott ez a balzsam, nem hittem hogy ilyen jó. Az állaga pont megfelelő. A hajam lágy, könnyen kifésülhető lett, és tartást adott a hajamnak - ezért külön pont jár, mert balzsamnál ezt még nem tapasztaltam. Egyáltalán nem nehezít, és nem zsírosít. Egyetlen problémám van vele, mégpedig az illata. Bár a szép összetevők között van némi illatanyag feltüntetve, olyan "semmilyen" natúr-bio illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, PCA Ethyl Cocoyl Arginate, Betaine

Citromsav, tejsav, linolsav, és olajsav glicerinnel alkotott észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.