Lolita Lempicka  Elle L'aime A La Folie EDP

Lolita Lempicka

Lolita Lempicka Elle L'aime A La Folie EDP

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2014. szeptember 1.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcslád: orientális-virágos

Összetevők: manadrin, bergamot, ilang-ilang, jázmin, mirha, émbra, szantálfa

kvin

2019. október 15.

Szerintem is sokan összekeverik, igaz, hogy illatjegyekben talán 5 a hasonló (nincs köztük a kókusz), csakhogy teljesen más dominanciával működnek. Az üvegén kívül nem sokban hasonlít a sima Elle L'aime-re.
Míg az egy citrusos édes kis semmiség Starbucks-os vaníliás kókuszlöttyel - egyéni véleményem szerint -, a La Folie nem mainstreamkedik, hanem vállalja önmagát a maga egyszerre melengető és hűsítő balzsamos-fás módján. Jelen van, ahogy kell, híven a Lolita névhez.
Az Elle L'aime a sugárzó napsütésben, lebarnulva rohangászás a víz mentén, naptejes strandröpizés a beachen, szemezés az egzotikus koktélokat keverő pultos sráccal, az Elle L'aime A La Folie pedig amikor a nap végén lemosod magadról a homokot, a naptej illata még halványan érződik, de beledugod a lábad a magassarkúba, hosszú, finom láncon egy kis csillogás kerül az aranybarna dekoltázsra és elmész a koktélos sráccal randevúra a naplementébe.
Nem fojtó, nem súlyos, ez egy nagyon szép, kifinomult, elegáns "arany" illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 15.

Nem fojtó, nem súlyos, ez egy nagyon szép, kifinomult, elegáns "arany" illat.

lovemiyu

2018. június 14.

Azt hittem, hogy bőrközelibb, naptejesebb illat lesz, ezért kicsit csalódtam. De nem is ezért nem tetszik igazán, hanem mert rajtam üvölt a jázmin, de olyan hangosan, hogy már-már közönséges és sajnos irritál. Nem passzolunk. Talán jobban jártam volna a simával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Timi8

2016. november 21.

Szerintem a hozzàszólàsok többsègènèl keveredès van mert sokan a sima Elle L'aime-ot vèlemènyeztèk itt (az az ami enyhèn kókuszos, naptejes illat). Az üveg is ès a nèv is megtèvesztő. Ez egy nagyon friss nyitànyú parfüm, melyben percek alatt megjelennek a sàrga viràgok valamint az ilang-ilang, krèmesedik, fűszeresedik, mirha is a szantàllal szèpen kièrezhető. Nagyon kellemes illat, bàr első illatolàsra szàmomra parfümèria illata volt (ahol minden keveredik mindennel) kèptelen voltam az illatjegyeit kièrezni. Szeintem finom, egyedi parfüm. Stílusàban egyezik a màsik "aranyröggel" de nem lehet összetèveszteni őket. Akit a màsikban èpp a kókuszossàga zavart, annak itt van ez! Minden èvszakban èrdemes lehet vele próbàlkozni. Van olyan tömèny, telt ès tartós, hogy a legnagyobb tèlben is helyt àlljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 21.

Wikike79

2016. május 25.

Nagyon finom, tartós illat. Örülök, hogy hozzájutottam 10 ml- hez. Bátran ajánlom mindenkinek ezt a kis finomságot, nem csalódtam a Lemplicka minőségében!!! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 25.

Mila1102

2016. május 16.

Számomra egy parfümben a legfontosabb (amellett, hogy tetsszen az illat, természetesen), az az, hogy érezzem magamon minél tovább. Lehetőleg egész nap.
No, meg persze érezze a környezetem is.Ha már megveszünk egy isteni finom, általában drága parfümöt, hát legyünk rá büszkék, mutassuk meg!
Nem, nem olyan módon persze, hogy ebben fürdünk meg reggelente és ráerőltetjük mindenkire ha akarja, ha nem. Csak finoman, de megjegyezhetően!

A Lancome, Guerlain és Dior mellett nekem még a Lempicka illatok ilyen tartós és minőségi remekművek.
Télre mindegyik háztól volt/van kedvencem, imádom őket, így a tavaszi-nyári "igazimat" is valamelyiküktől reméltem.

Lancome La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale és Dior Poison Girl volt a kezdet. Csodás illatok, de sajnos melegebb (20 fok feletti) napokon ők rajtam (bár tartósak ugyan),hamar bőrközelivé válnak, nem szeretik a meleget. Próbálkoztam Lempicka Fleur Defendue-vel is. Ő sem marad, elbújik.

Aztán vettem egy kis fújóst ebből.
Fújtam belőle egyet a kézfejemre és természetesen, ahogy szoktam, egyből a párom orra alá dugtam. Ilyenkor szokott az jönni, hogy megszaglássza, majd azt mondja: "aha, finom!"...és ennyi. Kicsit már unja szerintem a parfüm mizériámat, de legalább úgy tesz a Drága, mintha érdekelné:)
De most nem ez jött!! Azt mondta: "mutasd csak még egyszer!..na, ez, igen, ez nagyon ott van! Ez nagyon jó illat!"
Másnap bevetettem élesben. Jó meleg napon egész nap éreztem! Tartós és van hatósugara is!

Magáról az illatról pontosabban és szebben nem tudnék írni, mint ahogy előttem Piri11 megfogalmazta!
"Nagyon-nagyon finom ylang-ylang illat, amely mély, édes, krémes és gyönyörűséges. Az én orromnak olyan mintha kókusz is lenne benne."
Pontosan így van! Egyszerűen csodás! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 16.

Aztán vettem egy kis fújóst ebből.

Pontosan így van! Egyszerűen csodás! Imádom!

Lilisuzy

2016. április 24.

A napokban igen kellemes,jó idő volt, gondoltam eljött az ő ideje. Magamra fújtam.És milyen jól tettem!Isteni finom, enyhén édeskés,kókuszos (pedig elvileg nincs benne), igazi nyári illat.Nagyon tartós, rajtam 12 órát simán kibírt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 24.

HDR

2016. április 23.

Elsőre nagyon tetszett, másodszorra már nagyon nem. Irritáló volt, túlontúl sárga virágos számomra. Tartós. Ha már a Elle L'Aime akkor a sima, kókuszos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 23.

Piri11

2015. december 15.

Nagyon-nagyon finom ylang-ylang illat, amely mély, édes, krémes és gyönyörűséges. Az én orromnak olyan mintha kókusz is lenne benne. Az egész illattól egy csodás tengerpart jut az eszembe, pálmafákkal, kék éggel és egzotikus virágokkal. Részegítő egy illat. Most ebben a hideg ködös időben nagyon jól esik, de gondolom, hogy meleg időben is szépen fog muzsikálni. Majd meglátjuk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 15.