Lolita Lempicka

Ár:   20 840 Ft és 27 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyuszo, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. április 20.

Ár:   20 840 Ft és 27 900 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A híres Au Masculin vegán kiadása.

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegyek: borostyán, édesgyökér, üröm, ánizs

Szívjegyek: ibolya, fás jegyek, rum, rózsavíz, narancsvirág, mandula, cukor

Alapjegyek: vanília, cédrus, labdanum, pézsma

nyuszo

2019. június 11.

Az Au Masculin-t sajnos nem volt szerencsém ismerni, pedig szerettem volna, de már sehol nem lehet hozzájutni....
Így az új Homme verzióra egyből lecsaptam, látatlanba!
És milyen jól tettem!
Első fújásra szerelem!!!
És érzem, hogy ez csak mélyülni fog....
A hatósugara és az intenzitása csak a fele a női verziónak, de valahogy így van jól...Nekem a női változatok, kicsit erősek, tolakodóak.
Ez egy nagyon jól eltalált, kellemes illat (főleg mandula, cukor, vanília dominanciával).
Az üröm és a rum főleg kifújáskor érződik, kellemes likőrös kezdést adva az illatnak.
Az ibolya annyira légies, szinte csak átsuhan a kompozíción, mégis érezhető...
Családom mindkét férfitagján el tudom képzelni, de azt hiszem egyenlőre megtartom magamnak, ugyanis valami fantasztikusan működik a bőrömön!
Ha mindenképpen hasonlítanom kéne valamihez, egyértelműen Givenchy Pi-jét mondanám. Jellegében, intenzitásában, leszáradásában is nagyon hasonló a két illat....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 11.

Így az új Homme verzióra egyből lecsaptam, látatlanba!
És milyen jól tettem!
Első fújásra szerelem!!!
És érzem, hogy ez csak mélyülni fog....
Az ibolya annyira légies, szinte csak átsuhan a kompozíción, mégis érezhető...

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool