Lolita Lempicka

Ár:   20 840 Ft és 27 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyuszo, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2024. június 3.

Ár:   20 840 Ft és 27 900 Ft

Fejjegyek: zöld mandarin, bors

Szívjegyek: gin, boróka, menta

Alapjegyek: vanília, pézsma

Lolita Lempicka Green Lover fújósok
Ár: 650 Ft, 1200 Ft, 1800 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo
Állapot: 2-5-10 ml fújósok kiadók belőle, Helyszín: Diósd, illetve Budaörs Tesco mellett, fizetés: Személyes átvétel Diósdon, Budaörsön, illetve ELŐRE UTALÁS ESETÉN: Posta, Postán maradó, Foxpost, Packeta, MPL Automata
Lover Lolita Lempicka Green Cologne
Ár: üvegében 9000 Ft/ dekant 2000Ft/5ml , Eladó: Donovanna
Állapot: 30 /50ml, Helyszín: Budapest XIV., fizetés: személyes átvétel, postázás, csere

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lapo

2024. május 30.

Alapvetően nem szeretem a vaníliás, édes illatokat, a mentát annál inkább. Ritkán van jelen a kettő, egy illatban.. pedig mennyire jól tudnak együttműködni.
Más megközelítésből, egy újabb gyöngyszem azok számára, akik egy korrekt árú, igényes és baromi EGYEDI, tavasztól-őszig hordható illatot keresnek designerek között.
Nagyon tetszik a krémes, már-már fagyis vanília alap, a némi narancsos pezsgés, borsos pikantéria, mentával frissítve.. nem sok, nem gejl.. a vanília pont annyira édesíti az alapokat amennyire a menta tud kompenzálni. Nagyon szépen össze van hangolva a számomra két ellentétes illatjegy.
Közel sem egy tipikus "green lover" illat.. mármint.. ez nem a "nagybetűs" zöld illatok kedvelőinek lett kitalálva.. ezt figyelembe véve, ha van szempont amiben csalódás, az a neve. Egyszerűen nem azt adja amit jelez, ennek ellenére nekem nagyon betalált.
Kellemes, vidám, de a szokásos citrusos, nyári illatoknál kicsit mélyebb megközelítése a nyári illat témának. Zseni..
(Egy fél plusz pont: nagyon tartós és egész intenzív illat)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 30.

(Egy fél plusz pont: nagyon tartós és egész intenzív illat)

AgiVillo

2020. július 15.

A páromnak vettem belőle születésnapjára egy üveggel , abszolút vakvásárlás volt. Nagyon izgultam, hogy mennyire fog neki tetszeni, mert elég kifinomult ízlése van, de bíztam a markában és nem csalódtunk. Azt mondta, még sohasem tapasztalt ilyen jellegű illatot. Sok helyen olvastam az uniszex mivoltáról, hát kipróbáltam magamon. Első fújásra gyantát és vaníliát éreztem, de később abszolút átalakult pasissá. Nálam férfiillat marad, de akinek egyébként is jól áll az uniszex parfüm, érdemes lehet kipróbálnia. Ne az orrszurkáló fajtája gondoljatok, finom, összetett érzésvilágú illat. A hatósugara nagyon jó , de nem tolakodó. Friss, szexi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Limonene, Linalool

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.