Lolita Lempicka

Ár:   20 840 Ft és 27 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyuszo, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. április 20.

Ár:   20 840 Ft és 27 900 Ft

Szívjegyek: gin, boróka, menta

Alapjegyek: vanília, pézsma

AgiVillo

2020. július 15.

A páromnak vettem belőle születésnapjára egy üveggel , abszolút vakvásárlás volt. Nagyon izgultam, hogy mennyire fog neki tetszeni, mert elég kifinomult ízlése van, de bíztam a markában és nem csalódtunk. Azt mondta, még sohasem tapasztalt ilyen jellegű illatot. Sok helyen olvastam az uniszex mivoltáról, hát kipróbáltam magamon. Első fújásra gyantát és vaníliát éreztem, de később abszolút átalakult pasissá. Nálam férfiillat marad, de akinek egyébként is jól áll az uniszex parfüm, érdemes lehet kipróbálnia. Ne az orrszurkáló fajtája gondoljatok, finom, összetett érzésvilágú illat. A hatósugara nagyon jó , de nem tolakodó. Friss, szexi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Limonene, Linalool