Londa Professional

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Reni91, Módosítva: 2014. július 7.

Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

Professzionális, erős tartást biztosító hajkiegyenesítő krém, mely hatásosan veszi fel a harcot a hullámokkal, a göndör tincsekkel akár a legmakacsabb hajon is, így tökéletes termék a vastag szálú, kezelhetetlen haj számára.

A hővédő hatása nagyszerű, a benne lévő Panthenol pedig hidratálja a hajat, melytől sima és fényes marad egészen a következő hajmosásig

Water / Aqua Dimethicone eo I szil 1 0Sorbitol h 1 1Carbomer Aminomethyl Propanol Benzyl Alcohol i I ta Panthenol eo I v 0 0PVP 0 0

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Reni91

2014. június 27.

A fodrászom ajánlotta, mert napi szinten vasalom a hajam és könnyen törik! Sokkal könnyebben ki tudom vasalni a hajam, ezáltal nem égetem olyan sokáig! Így nem is törik el olyan hamar! Száraz hajra viszem fel, de egyáltalán nem okoz zsíros érzést. Kellemes illatú és selymes érzést kelt a hajon! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 27.

Hidratálók: Sorbitol
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

PVP 0 0