Londa Professional

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dolorez, Módosítva: 2015. november 25.

Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

A Velvet Oil argán olaj, E-vitamin, és panthenol tartalmának köszönhetõen mélyen hidratálja a hajat, táplálja és regenerálja a sérült haj szerkezetét.

getiimi

2020. május 6.

Már a második üveggel használom. Az első után váltottam, mert úgy gondoltam, hogy nem túl jó ez a termék, lehetne jobb is, de miután lecseréltem, akkor vettem észre, hogy valójában ez a termék rengeteget segít, hogy egészséges legyen a hajam vége. Kevés kell belőle, mert sűrű az állaga és jól lehet eloszlatni a hajon. Amellett, hogy nagyon sokat javít a hajon, nagyon jó illata van, amit már mások is megjegyeztek és nekem ez egy plusz pont, hogy mindig kölcsönöz egy kellemes illatot a hajamnak. Mindenképp ennél a terméknél maradok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

Katka0716

2020. április 18.

KB másfél hónapja használom. Nagyon finom az illata. Csatlakoznék az előttem szólóhoz, én is azt tapasztaltam, h tartást ad a hajvégeknék, egészségesebb kinézete lesz tőle. Mindig hajszárítás után teszem a végekre kicsit bővebben, 1-2 perc és be is szívja. Használtam már L'orealosat, Avonosat, de ez felül múlja őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

sera6

2019. október 29.

Pár hete szereztem be, de már oda vagyok érte!
Nem szerettem alapvetően soha a hajolajokat, túl tömény és ragacsos volt nekem mind, ez alól eddig ez a termék kivétel, könnyedebb az állaga és hamar felszívódik.
Sokkal puhább, tömörebb a hajam, kap egy tartást a vége, és napok után is érzem az illatát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 29.

Pár hete szereztem be, de már oda vagyok érte!

Kovi

2019. február 27.

Update: Megkövetem magam! Nem figyeltem, hová írok. A Wellát istenítettem. Őt sajnos nem ismerem, de biztosan hasonlóan jó. Elnézést kérek.

Tökéletes! Hajszárítás előtt hővédővel együtt, majd hajvasalás után is használom. Egy-egy pumpálásnyi mennyiségtől (félhosszú) gyönyörű, selymes és puha haj lesz a végeredmény. Még töredezett, szálkás hajon is. Én úgy kenem fel, hogy a tenyeremre pöttyintek, ujjaimat is bevonom vele és azt fésűként használva végig megyek a hajamon teljes hosszában, de jellemzően a hajvégekre koncentrálva. Fantasztikus illat. Persze, nem a legolcsóbb, de borzasztó sokáig elég. Nekem picit meg is romlott (csak az illata, a minőség megmaradt) mire az első csoda végére értem, tehát abszolút megéri. Újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 27.

narancsdzsem

2018. január 27.

Ő a legjobb a sok drogériàs olaj közül. Nagyon selymes lesz tőle a hajam, és nem tűnik el a hatàsa màsnapra. Megéri az àràt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 27.

Annie25

2017. május 19.

Ez a legjobb hajvégápoló, amit valaha használtam. (pedig kipróbáltam már elég sokat :) ) A fodrászom használta és úgy döntöttem beszerzek egyet! Nagyon jó illata van, ápol, feltölti a hajvégeket, fényes lesz tőle a hajam és tényleg kevésbé töredezett, pedig hajlamos vagyok rá, mert göndör a hajam ezért száraz és néha vasalni is szoktam. Tényleg nem olcsó, de több mint fél évig elég, én már kétszer vettem újra, megéri az árát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

palankiirenike

2017. február 27.

❤ Az egyik legjobb hajvégápoló olaj , amivel csak találkoztam . Fodrász által ismertem meg ezt a terméket , de az én hajam számára ez csodaszer . Nem a legolcsóbb , de mivel nagyon jo , nem sajnálom rá a pénzt .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

szamonika

2017. január 15.

A fodrászom ismertetett meg vele (hajfestés, szárítás, vasalás után használta a hajamra). A hajam korábban nagyon puha és fényes volt, de amióta világosabb árnyalatra festetem, sokkal szárazabb és fakóbb. Ez az olaj viszont csodát művel vele, akár hajszárítás vagy vasalás előtt használom, akár utána. Olyan puha, jó tapintása lesz tőle a hajamnak, hogy legszívesebben állandóan simogatnám. Az illata meg mesés! Igaz, hogy nem ez a legolcsóbb hajolaj, viszont tényleg elég belőle egy-két pumpálásnyi mennyiség, és tényleg professzionális termék, szóval megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 15.

Szidy

2016. november 30.

Én bele szerettem! ❤
A hajam töredezésre hajlamos de nagyon, és ezt ajánljták az üzletben. Igaz hogy még csak 1x hasznaltam de a hajamvegeim nagyon puhák lettek tőle. Elég könnyű a textúrája, nem annyira tömény mint mások! AZ illata meg mesés! Használtam, vagyis még most is ott ülnek a polcon, vilag márkás L'oreal (amiért kiadtam 4000ft-t de semmit sem ért) Mineral oil ami szintén drága &nulla, Balea,Glisskur...es még sorolhatnám...na mind1 ebben nagyon bízok,ha nem megy a társaihoz 😂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Én bele szerettem! ❤

ceglediingo89

2016. november 8.

most vettem, egy barátnőm ajánlotta, eddig nagyon imádom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 8.

most vettem, egy barátnőm ajánlotta, eddig nagyon imádom :)

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol