LOOK by Bipa

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   külföld (Bipa)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: samelike, Módosítva: 2013. szeptember 25.

Lelőhely:   külföld (Bipa)
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

10 különböző effektben kaphatóak, amik metálos hatást ígérnek.

Kiszerelés: 5 ml

emcuscicus666

2015. augusztus 27.

Nekem is ket arnyalatom van, es mindkettot imadom! Nagyon kulonleges szinek. Olcso, es rendkivul hamar szarad, bar valoban nem tartos. Azonban ezek nem hetkoznapi szinek, igy nem is hordanam tobb napig egyhuzamban. Biztos veszek meg par szint ebbol a kollekciobol. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

vivuss87

2013. szeptember 25.

Nekem is a metallic hologram van és még a purple green. Mind a kettő nagyon érdekes, nagyon szépek. Nem olyan tartósak, de elég hamar száradnak. Ennyi pénzt meg bőven megér. Miért nincs itthon Bipa?????

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

samelike

2013. szeptember 18.

A Metallic hollogram árnyalat legboldogabb tulajdonosa vagyok. Imádom, egyszerűen egész nap nézegetném. Hol zöld, hol lila néha pedig egészen ezüstös barna színt látok visszaköszönni. Nagyon nagyon jó vétel volt! Ha Ausztriában jártok akkor érdemes megnézni közelebbről a termék család lakkjait. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Acetyl Triethyl Citrate, Isopropyl Alcohol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Acetone 0 0