LOOkX

Ár:   17 900 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   LOOkX szalonok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: LOOkX, az összetevőket feltöltötte: KrémesenSzépAzÉlet, Módosítva: 2015. július 20.

Ár:   17 900 Ft
Lelőhely:   LOOkX szalonok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A LOOkX Bio Active Peel minden bőrtípusra ajánlott, de különösen kedvező hatású az acne, a száraz bőr, a túlzott faggyútermelődés, a ráncok, a hyperpigmentáció, a szőrbenövés és a fakó arcszín problémáinak kezelésében. Az eredmények nagyon látványosak rövid és hosszú távon is. Már az első alkalom után jól látható a pozitív változás. Rendszeres és szakszerű használat esetén a bőr minden alkalommal simább, ragyogóbb és egyenletesebb lesz. A kezeléssorozat serkeni a sejtképződést a mélyebb bőrrétegekben is, így lesz a bőr természetesen fiatalos megjelenésű a kúra végén.

KrémesenSzépAzÉlet

2015. július 19.

Ez a legjobb hámlasztó amit eddig próbáltam és a leghatásosabb is. Hetente egyszer használom, felkenés után hol jobban, hol kevésbé de arra a 10-15 percre vérvörös lesz az arcom, utána viszont napokig puha mint a babapopsi. Hosszabb távon kisimítja az apróbb ráncokat, egységesíti a bőrt, csak ódákat tudok zengeni róla, nagyon hatásos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 19.

csillam9

2012. szeptember 16.

Én tavasszal csináltattam egy 5 alkalomból álló kúrát a LookX Szalonban, nagyon jól helyre rakta a bőrömet, nem is kellett külön "nyomkodtatnom", ez elintézte azt is, egyenletesítette a bőrfelszínt, az apróbb ráncok is eltűntek (bár nekem mondjuk tényleg nem volt sok a koromból is kifolyólag). Jó dolog nagyon, illetve az összes többi a LookX terméket is amit használtam, használok. Mind magas hatóanyag tartalmú, ezáltal nem szükséges sokat kenni belőle így sokáig elég, persze nem a legolcsóbb, de nagyon hatásos. Az elején egy bőr hozzászoktató Balance csomagot kellett használni, hogy a bőr megszokja a magasabb hatóanyag tartalmat és fel tudja venni egyáltalán, illetve meg is tisztuljon, újuljon. Jelenleg a Moisture krémet használom, illetve még egy gyönyörű szájfényt (30as árnyalat azt hiszem). Az 50ml-es krémet azt hiszem decemberben vettem, de még októberig tuti eltart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Lactic Acid, Saccharide Isomerate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Glycolic Acid, Citric Acid, Mandelic Acid

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.