Lora

Ár:   150 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bstar, Módosítva: 2012. április 30.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Ajakápolók

csibike100

2016. július 19.

A rózsaszínet próbáltam, nem rossz, szépen hidratálja az ajkakat, az illata is kellemes. Jó kis termék, de találkoztam már jobbal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 19.

Csengeva

2016. július 14.

Nekem a rózsaszín, C-vitaminos változat van meg és jelentem: IMÁDOM!
Hihetetlen olcsó, az illata valami fergeteges és megfelelően hidratál.
Mindenkinek bátran ajánlom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 14.

Nekem a rózsaszín, C-vitaminos változat van meg és jelentem: IMÁDOM!
Hihetetlen olcsó, az illata valami fergeteges és megfelelően hidratál.
Mindenkinek bátran ajánlom. :)

SimonEdina

2016. február 23.

Nekem a rózsaszín kupakos van, nagyon szeretem az illatát, a többi pozitív hatásáról is ódákat tudnék zengeni: a kupakja jól zár, az állaga nagyon jó -nálam nem darabos- könnyű felkenni, jól hidratál, szépen csillog, náthás, kidörzsölődött nózira kitűnő és az ára mellett az összetétele is nagyon barátságos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2016. január 3.

Én nem szeretem. Igaz hogy olcsó meg minden de darabos és nem tart sokáig. Ragad is meg minden.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. január 3.

cintiakiss

2015. december 7.

Nagyon megéri! Csak kipróbálásra vettem egyet, azóta már újravettem vagy tízszer :D Kellően zsíros, viszont hamar beszívódik, a cserepes ajkakat is pikk pakk rendberakja! Ezerszer jobb mint a labello, ráadásul negyedannyiba is kerül ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 7.

PetraRéka

2015. november 3.

Ez egy oltári jó termék.Valóban csillagos ötöst érdemelne.A ..bello ez mellett elbújhat.Nagyon jó kellően zsíros (aki ezt írja hátrányának hát nem is tudom mit akart venni,az ajakbalzsamoknak ez a lényege...) és gyönyörű fényt ad a szájnak,mintha szájfénnyel kennéd.Olyan kellemes az illata is és olyan jó kenni vele a számat.Olcsó és szuper jó termék,csak ezt vegyétek(bármelyik színt)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 3.

eminem

2015. október 31.

Mindig ezt veszem, egy euros boltban 145 ft-ért, nem is használok másmilyet, tele van olajokkal, tökéletes. Régebben minden télen kiszáradt a szám, sebes lett, vörös, égett, alig bírtam beszélni, harapni ételt pedig sehogy, mindent kis darabkákra tépkedtem, és úgy ettem, mert sem a Labello, sem a méz, sem a mandulaolajam nem segített semmit, csak ez. Picit olvad, ami az én sebes számra tökéletes volt, mert ráolvadt az egész felületre, beleült a kisebb sebekbe, és egyből tudtam mozgatni a szám :D azóta használom ezt, télen-nyáron van a táskámban egy darab. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 31.

bugosgizi

2015. június 6.

Kezdjük kívülről az értékelést. A tároló jól zár nem hullik le a táskámban róla a kupak. Ez nagy előny mert kenődött már szét a táskámban ajakbalzsam és rúzs is. Mert nem mindig sikerül a kis pipere tartómba bele tenni ha sietek valahova.
Sőt el sem törik mert nagyon jó stramm kis anyagból készült. Tehát bírja a strapát.
Összetételét tekintve tetszik hogy nincs tele annyira káros anyagokkal hisz csak a számra kenem. Az illata meg egyszerűen fantasztikus. Ahányszor megérzem az illatát megéhezem rá. xD
Jól puhítja az ajkakat. Teszi amit kell. Pozitívum még hogy nem színezi az ajkakat mint sok esetben más ajakápoló. Bármilyen rúzst vagy szájkontúr ceruzát viszek fel előtte ezzel mindig bekenem a számat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

plussmacika

2015. április 14.

Imádom! tökéletes. könnyen kenhető és ápol. én most fehér kupakosat vettem, de napokon belül beszerzem a többi színt is. nem mellesleg nagyon olcsó..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

Panita

2015. március 24.

Imádom az illatát, jól hidratál és mega olcsó!!! :D Vegyétek, vigyétek!!! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

Imádom az illatát, jól hidratál és mega olcsó!!! :D Vegyétek, vigyétek!!! :D

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology