Lora

Ár:   500 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekap, Módosítva: 2016. szeptember 27.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajfestékek

Újdonság a Lora Beauty-tól, kasmír puhaságú krám hajfesték bio Argánolajjal és Kasmírkivonattal

Ragyogjon haja az innovatív Bio Argán Olajjal és Kasmír kivonattal készült hajfestékkel. A kasmír a gazdagság, a luxus és a kényeztetés jelképe, melytől a haj fényes, rendkívül puha lesz, akár a kasmírszálak. A tiszta bio Argán Olaj (a folyékony arany) a hajat vitaminokkal mélyen táplálja, hidratálja, selymessé és csillogóvá varázsolja.

Fedezze fel a Lora Beauty új hajfestékét bőséges színválasztékban fakulást gátló védelemmel:

• a hosszantartó színintenzitásért
  • a szikrázó fényért
  • az egészséges hajért

nagyerika28

2018. március 14.

Vaníliaszőkét használtam, de sajnos sokkal sötétebb hajszínt kaptam, mint a képen feltüntetett. Maga a festék egyébként nagyon jó, mert nem csíp és már a festék kimosásakor nagyon puha volt a hajam. Egyáltalán nem szárított! Mindenképp ennél maradok, csak a színekkel kísérletezek.

Ud.: Nem tudom mi történt, de a mostani festésnél csípett, bevörösödött a fejbőröm, rettenet büdös ammónia szag terjengett, meg 1-2 apró hólyag lett a fejemen. Szerencsére pár óra alatt elmúltak de soha többet nem használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Kasumi

2018. január 2.

A viola szinűt vettem meg belőle. Használtam már olyat amitől tényleg lila lett a hajam... ez a festék azonban egyáltalán nem szép lila színt eredményezett, hanem fekete lett tőle a hajam. Kicsit fakult már azóta, most ilyen sötét bordó leginkább a színe. Soha többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Saranhuone

2017. november 24.

A kékesfekete verziót használom belőle évek óta. Használtam már sokféle drágább márkát is de egynek sem volt az a bizonyos sötétkék színe, mint ennek. A hatóidőt általában csökkentem pár perccel, hogy ne tudjon teljesen besötétülni, az eredmény majdnemfekete sötétkék, napon kék fénnyel. Nem szárít, nem irritál, nem büdös és kis tasakban balzsam is van benne. Én szeretem és bár a giccses csomagolás meg az olcsó ár sokakat visszatart tőle, ezt az árnyalatot kifejezetten ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Bettina13

2017. február 20.

A cél a festett vörös hajam visszafestése barnára. Ehhez a gesztenyebarna árnyalatot választottam. Nem túl szúrós szagú a cucc, sőt az oxidálónak kellemes virág szerű illata van. Húsz percig hagytam rajta a hajamon, elég gyorsan le lehetett öblíteni. A vízzel nem művelt szörnyűségeket, de a hajamat sem fogta be száz százalékosan - egy erős vöröses árnyalat különösebb megvilágítás nélkül is látszik. Ennyi pénzért mondjuk mit vár az ember... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 20.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology