Lora

Ár:   250 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2011. október 13.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ciklon3

2019. október 19.

Kifejezetten rossz "illata" van :( konkrétan alig lehet megmaradni mellette. Elég lassan szárad. Én végül kavicsok festésére használtam el őket, arra kiváló volt, mert szép színei vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

sailorluna

2018. szeptember 7.

ajándékba kaptam egyet pár éve. szép a színe, átlagosan gyorsan szárad, átlagosan gyorsan kopik, 2 réteg teljesen fed. büdös, fojtó szaga van, ami jellemző a nagyon olcsó lakkokra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

anna22

2017. december 5.

Nekem egy van, és bakker, nagyon tartós, gyorsan szárad és a fedése sem rossz, sőt. Meglepett. Nagyon. Egy lilás-gyöngyházfényűt kaptam ajándékba, így fogalmam sincs honna-mennyiért, meg mivel nem tudom, hogy állatkísérletes-e(gondolom az), ezért nem célom reklámozni, de ha már itt van elhasználom, és nem kínlódok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

saretta

2017. február 20.

csatlakozom az előző véleményekhez. higítószaga volt, már aznap lepattogott, nem is fedett szépen, többször át kellett kennem. dehát én voltam a hülye, hogy megvettem a 100 forintos körömlakkot, gondolhattam volna, hogy van itt valami turpisság, ennyire olcsó és jó egyben nem lehet :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

CzFru

2017. január 20.

Egy szóval: KUKA
A tartósság botrányos, és bár gyorsan szárad, nem érek vele semmit...itt igaz, hogy olcsó húsnak híg a leve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Egy szóval: KUKA

Kingus23

2016. december 6.

Elég hamar beszáradnak/csomósodnak de nekem a körmömön 5-6 napig is bírta az ára is megfelelő és szép színek vannak belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

MrsWolf

2016. november 9.

Lekopott 1 nap alatt, vagyis inkább levált egybe. Gagyi, és be is száradt pár hónap alatt. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

lillcso95

2016. július 24.

Nekem több színben is megvan ez a körömlakk, és az való igaz, hogy fedőlakk nélkül lekopik/lepattog. Viszont az átlátszó körömlakkot használom a többi lakkomhoz fedőlakként, és szerintem isteni. Hihetetlenül gyorsan megszárad, szép fényes és aránylag tartós is. Úgyhogy átlagolva, ez három csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 24.

Lexy96

2016. május 15.

Két rétegben fed, néha csíkoz, a világosabb színek nem fednek jól két rétegben sem és lassan szárad, de árérték arányban nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

Luckuska

2016. május 9.

Én is elcsábultam a 100 forintos ajánlatnak. A kukában is landolt határos időn belül mind.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol, Ethyl Acetate