Lora

Ár:   990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ita38, Módosítva: 2018. április 13.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Professzionális gél lakk. Kötési ideje UV lámpában 2-3 perc.

nagyerika28

2020. június 9.

Egy gyönyörű vöröset és egy top gélt vettem és nagyon elégedett vagyok velük. 3 hét után, csak a lenövés miatt csináltam újra a körmeim, de még akkor is fényes volt és sehol nem vált fel, pedig mosogatok, kertészkedek és mindezt kesztyű nélkül. Lehetne több szín, mert tuti bevásárolnék🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

Swelana

2019. április 1.

Nem gondoltam, hogy beválik, megvettem, mert kellett pár új szín - gondoltam egy próbát megér. Nálam marad. Eszméletlen jó és tartós!
Ha megfelelően elő van készítve a köröm és úgy kened fel, akkor akár 3-4 hétig tartós is marad. Ha látok még nekem tetsző színeket, biztos megveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

ludri97

2018. augusztus 21.

Zsenialis!! Konkretan az osszes joval dragabb gel lakkjaimat kenterbe veri! Az ararol meg ne is beszeljunk ... szuper , bar lehetne nagyobb a valasztek szinben, de ezzel a par darabbal is nagyon nagyon elegedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Betticupcake

2018. július 9.

Bárki mondhatja hogy a Lora smink cuccok gagyik, egyetértenék vele, de ez a lakk szuper!!! Fel veszi a harcot a márkásabb termékekkel. Itthoni kis uv gépemmel remekül elvannak. Gyorsan megköt és elég tartós. Az biztos hogy nem szalon minőség (1hónap) de akinek elég az 1 hét szép mani annak bőven jó lehet ez a lakk is! Mosogatok, takarítok, pakolászok, a gyerekkel foglalkozok és bő 1 hétig tuti érintetlenek és szépen fénylőek a körmeim :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Színezékek: Color

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.