Lorac

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   11,20 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Oraculum, az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. január 27.

Kiszerelés:   11,20 g
Lelőhely:   külföld, online külföldről

A palettához jár egy mini kiszerelésű Behind the Scenes Eye Primer (5.5 g)

FundyBundy

2015. május 27.

Bevállaltam, rendeltem egyet, eredetit kaptam, kétségem sincs efelől. Nagy hévvel és szerelemmel rendeltem meg annak ellenére, hogy nem vagyok egy nagy 'nude' vagy 'no makeup' makeup fan. Használtam egyszer, kétszer...De elmaradt nálam az a 'hűűű' hatás :/ pedig passzol a porcelán bőrömhöz, kék szemeimhez. Minőségre jó, bár nem ajánlom senkinek a kis méretű eyelid primer-t, szerintem semmit sem ér, és nem is tapadnak bele annyira szépen a színek, szóval mindenki használja a saját maga jól bevált darabját.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.