Lordin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kezvedelem, Módosítva: 2020. november 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fényvédők

Védi a bőrt a természetes és mesterséges UV sugárzás ellen. UV-B 30 / UV-A10 fényvédő faktorral. Védelmet nyújt az UV-C tartományban is. Sejtvédő, bőrápoló hatású E-vitamin-acetátot tartalmaz.

Vízálló, parfüm- és tartósítószer-mentes.

lildiko

2020. november 19.

Kb. 5 éve használtam egyszer egy nyaraláson. Utáltam az állagát, ragadt, zsíros-olajos érzetű, és én nem bírom elviselni magamon az ilyet. Viszont a hatása olyan, amilyet addig se, és azóta se tapasztaltam. Két hét tengerpart alatt, úgy hogy minden nap 6-7 órát masszívan a napon töltöttem, egyszer sem égtem le, pedig borzasztóan könnyen leég sajnos a bőröm, minden mással égtem mindig. Emellett pedig még barnultam is, amit konkrétan semmi mással nem tudtam elérni, akármilyen hiperszuper extra barnulást segítő cucc volt benne. Nem igazán tudom, hol lehet hozzájutni, az akkori barátom anyukájától kaptam, szóval nem saját szerzemény volt. Valószínűleg egyébként nem venném újra az állaga miatt, az alkohol miatt és amiatt hogy ma már csak 50-es fényvédőt használok, de akkor szuper volt, szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak