Lorenzo Villoresi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatcsalád: orientális -fás

Illat ajánlása: hölgyeknek és uraknak

Fejjegyek: illatvirág, jázmin, rózsa, rózsafa

Szívjegyek: ámbra, ilang-ilang, ladanum, narancsvirág, nárcisz, tubarózsa

Alapjegyek: ámbra, benzoin, pézsma, pacsuli, szantálfa

Ár: 25900 Ft , Eladó: lazolkov
Állapot: 100 ml, Helyszín: Gödöllő-Budapest, fizetés: postánmaradó, foxpost, MPL
Ár: 700 Ft + postaköltség , Eladó: Verona5
Állapot: próbált, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra

karaibrahimgil

2019. augusztus 12.

Nagyon emlékeztet a Guerlain Samsara edp-jére, YSL Opium-beütéssel. Füstölő jellegűen szantálfás, nehéz, tartós illat, tényleg elég egy csepp belőle - sajnos még ennyi is tud fojtogatni, úgyhogy valószínűleg nem leszek egy mintánál nagyobb mennyiség birtokosa. (De most már legalább tudom, mit használjak, ha valakit elkábítanék.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

elvanui

2017. október 1.

Az Alamut régi nagy plátói szerelmem. Sokáig nem szeretett viszont, így bőr helyett ruhán viseltem, rettentő tartós így. Az első félórája elég szúrós-szegfűs, de várni kell, mert valami pompázatosan gazdag, fás-gyantás szárítottvirágos púderesség jön elő, és napokig is marad, ha hajra, pulcsira kerül. Annyira gyönyörű. Az üvege meg valami káprázat. Pár éve egy kvázi életmódváltás után vettem észre, hogy immár a bőrömet is megszerette a hölgy, és azt hiszem, télen jöhet majd a nagyüveg végre. Alamut, szeretlek.
Update1: Nem, nem kell még nagyüveg. Azóta sem fogyott öt milli sem, mert egyszerűen annyira tartós és bőkezű, hogy egy csepp egész nap elég. Sosem fogyna el 50 ml... Mindegy, majd egyszer:).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 1.

galagonyanya

2014. szeptember 3.

Kábítóan édes, fűszeres füstölőillat, bódító és egzotikus. Szerintem nem parfümnek való, ilyen illatú füstölőt viszont szívesen használnék... a leszáradása száraz-füstös-szantálfás, ugyanaz az arab pasiillat, amit az Amouage Beloved Woman-nél már leírtam. Ha valaki mégis parfümként kívánja bevetni, akkor valóban elég egyetlen csepp belőle. És csak pasiknak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

2014. augusztus 28.

Elsőre azt gondoltam erről az illatról, hogy ez bizony nagyon nem én vagyok, nagyon távol áll attól, hogy hordani tudjam. Az első pár percben számomra nagyon hasonló a Chanel No. 5. és a Chanel Cristalle nyitányához, kesernyés és szúrós, aztán ez eltűnik és jön a fűszeres fásság, a valóban az arab mesevilágba repítő elixír illata. És miután eltelt fél-egy óra, egyre inkább úgy éreztem, hogy de, mégis való ez nekem...a Chaneles jelleg semmivé lett, ha hasonlítani próbálnám más általam ismert illathoz, akkor a JHG Citizen Queen-hez hasonlítanám, annál picit szappanosabb a leszáradása, és kevésbé hangsúlyos a rózsa, több a fűszer, de jellegében ugyanaz a végtelenül erotikus, karakteres, buja illat lesz. Nagyon intenzív, tömény, egy cseppje is körbeillatozza az embert egész nap. Sokáig elég lesz a minta belőle, mert nem az az illat amit bármikor viselnék, kell hozzá a megfelelő hangulat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

VandaViki

2014. június 24.

L'artisan Passage d'Enfer illata mellett ez szoktam még használni. Nem lehet megunni. Sokan, sokszor kérdezgetik mi ez az illat rajtam. Páromtól is mindig ezt kapom.:)
Tényleg vigyázni kell vele, mert erős az illata, elég pár csepp és nagyon tartós.
Lorezo Villoresinek a nerolinál lehetett mégkapni az Incesi-t. Őt is nagyon szerettem (imádom a tömjénes illatú parfümöket), őt csak nagyon bátor nőnek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 24.

x

2013. május 23.

Istenem, meg kell veszni érte, annyira gyönyörű! Életem első Neroli látogatása volt ma, és direkt megtartóztattam magam és csak néhány illatot szimatoltam meg a rengeteg közül, amit meg akarok ismerni. Ez volt az egyik, vele a csuklómon úgy mentem haza, mint aki be van drogozva. Balzsamosan sima és egyben végtelenül izgalmas is, én az ámbrán kívül semmit nem érzek ki a szimfóniából, de nem is bánom... meseszép. Emlékeztet valami olyan végtelenül gyönyörű dologra, amit szerintem nem tapasztaltam meg soha, nem igazi emlék, csak úgy ott van a tudattalanban. Ha a mennyországnak van illata, szerintem sanszos, hogy ez az. :)
Ráadásul míg számomra nagyon bőrközelinek tűnt, valójában messzebbre is érződhetett, mert az emberek csak úgy bámultak rám. Mondjuk erre okot adhatott az, hogy az orromat alig lehetett leválasztani a csuklómról. :D Meg a metrón egy pasi, aki zenét hallgatott, tehát nem hallotta, hogy jövök mögötte, megfordult a mozgólépcsőn, hogy helyet adjon.

Ud: Most olvastam, hogy Alamut az asszasszinok központja volt, itt bódították hasissal a jónépet, megismertetve velük a paradicsom gyönyöreit, amelyekért nekik hitetleneket kellett gyilkolászni. Hát ezt teljesen visszaadja az illat... olyan mennyeien gazdag, mesés világba röpít, amelyről tényleg elhiszem, hogy ez a paradicsom. Jobb, mint a drog, legalábbis számomra messze élvezetesebb. (Nem sokat próbáltam, azokat is régen, csak próbaképpen, és nem jöttek be.) De a hatása valóban hasonló: teljesen megszépíti a világot, azt se tudom, hol vagyok, új élmények röppennek az orromba minden pillanatban, én magam is átszellemülök, megszépülök, kábulat, majd hazafelé már a gyomrom is forgott, és alig vártam, hogy bedugjam az orromat a kávésdobozba, mert féltem, hogy megszokja és érzéketlenné válik és a receptoraim kifáradnak...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 23.

Laci

2012. szeptember 10.

Erre az illatra igaz, hogy orientális. Igazi bódító téli koktél, mely biztos nem hagy senkit hidegen. Az igazi keleti kultúra egy üvegcsében, 1001 éjszaka és társai, a mesés India jutnak eszembe, mikor megérzem az illatát. Csodálatos, pazar, meseszerű illat az igazi nőnek. Engem teljesen le lehet nyűgözni ezzel. Amúgy ez is unisex, bátrabb férfiaknak éjszakai illatként is működhet. Vigyázni vele, csak pár csepp szigorúan, mert iszonyatosan tömény illatélmény, iszonyatos tartóssággal. Lerobbanthatatlan keleti afrodiziákum. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Anise Alcohol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Limonene, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.