Lorenzo Villoresi

Ár:   24 600 Ft és 35 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: egyboszorka, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Ár:   24 600 Ft és 35 200 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Mare Nostrum a Földközi- tenger ősi neve. A firenzei Lorenzo Villoresi mindig különös érdeklődést tanúsított e hely kultúrális, történelmi, mitológiai vonatkozásai iránt. Hiszen a Földközi- tenger különböző kultúrák és világok találkozási pontja. Nem véletlen tehát, hogy a mesterparfümőr mostantól egy teljes kollekciót, a Mare Nostrum- ot szenteli a Földközi- tengernek. E kollekció első darabja, az Aura Maris, mely szinte tapintható közelségbe hozza a partvidéket. Lágy tengeri szellő borzolja a hullámokat, a Nap boldogan ragyogja a kék eget, és mediterrán cserjék jellegzetes aromája hatja át a levegőt. A sósvizes párába lehelletnyi citrom- és mandarinillat vegyül, és mezei virágok fuvallata érkezik a Nap sugarain szárnyalva.

Illatjegyek:

Fej: bergamott, citrom, mandarin

Szív: jázmin, nárcisz, pacsuli

Alap: ámbra, fás jegyek, mósusz

juvena

2018. július 27.

Uniszexként jegyzett parfüm, uniszexeket is hordok, de ez úgy hat rajtam, mintha valami beintegetett volna a nyolcvanas évekből. Nem érzem a tenger sósságát, se mandarint, rajtam egyértelműen egy kb 50-es éveiben járó férfiillat tobzódik:( Két csillagot a tartósság miatt adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 27.

majoreszternora90

2016. október 3.

Kaptam egy mintát ajándékba, és úgy voltam vele, hogy pfű, ez valami pasiszagú felvágós cucc. De aztán kipróbáltam és egészen megtetszett. Bár tényleg nem csajos egyáltalán, de hordható, és mivel nem szeretem az édes illatokat, jólesett az orromnak. Nem hiszem, hogy vennék ilyet, magamnak, pedig ha azt nézzük, hogy az új Chanelből az 50 ml-s közel 35000 Ft, akkor ez nem is olyan őrült drága. (Jó, persze nem olcsó, de ez legalább nem jön szembe az utcán.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 3.

Kardvirág

2016. június 8.

A tökéletes nyári illat számomra. Kellemes, frissítő, de nem az a hideg-szúrós zavaró citrus illat, van benne egy kis fás-fűszeres beütés is. Két nap alatt elfújkáltam a mintámat, bókokat bezsebeltem érte, már előre hiányzik....de az ára...sírok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Coumarin, Limonene, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol