Lorenzo Villoresi

Ár:   26 900 Ft és 37 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amanda, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Ár:   26 900 Ft és 37 400 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Földközi-tenger menti arab piacok illatvilágát megidéző friss, aromás, fűszeres parfüm.

Atter76

2020. március 22.

Töröltem az egész véleményemet, mert ez az illat megvett kilóra, tipikus, "lakva ismeri meg az ember", illat, először kiröhögöd hogy ezt lehetetlen hordani, aztán azt veszed észre hogy csak úgy szaglászgatod, mert ezer arca van, és mert teljesen összetéveszthetetlenül egyedi.
Aztán véged van, rabul ejt, reggel, délben, este kívánni fogod.
Egyetlen probléma van vele (az árán kívül), ezután az alkotás után a legtöbb consumer/designer gyártó egyébként kiváló illatai is fájdalmasan gagyinak hatnak.
100 pont, ha lehetne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 22.

Aztán véged van, rabul ejt, reggel, délben, este kívánni fogod.
100 pont, ha lehetne.

Anne74

2017. április 25.

Rövid leszek. Nagyon rövid.
Ez az az illat amivel engem vallatni lehet....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 25.

Rövid leszek. Nagyon rövid.
Ez az az illat amivel engem vallatni lehet....

egyboszorka

2017. április 24.

Kifújáskor borsos- friss illat, ahogy a neve is mutatja. Aztán egy mennyei, zseniális, non plus ultra fűszerorgia. Szerecsendió, ánizs, menta, rozmaring, mindez egy balzsamos alapon. Ennyi a vélemény. Azt hiszem, jó darabig semmi más nem fog érdekelni.

Köszönöm, Villoresi Úr ezt a mesterművet, hosszú ideje ezt az illatot kerestem....

Kerestem volna, hogy a francos essen az uniszex összeborulásba! Klasszik férfiillat a leszáradása, fás- cédrusos, nagyon fini, de nem rajtam.
Ennyit az elhamarkodott, ámde felettébb lelkes véleményalkotásról, többet ilyent nem teszek, az biztos.

Illatjegyei:
- fej: vízitorma, csillagánizs, menta, zöld jegyek, citrusok, édeskömény
- szív: bors, szerecsendió, olibanum, petitgrain, kömény, rozmaring, fűszerek, elemi, oregano
- alap: ámbra, styrax, benzoin, peru balzsam, mirrha, virginiai cédrus, fás jegyek

Szóval valami durván összetett növényes illat az eleje, a legperverzebb gyógyteáim, és a jelenlegi elsőszámú illatperverzióm, konkrétan a Magister Products Kamillabio intim lemosójának gyógynövényes illatélményét hozza, esténként a rendeltetésszerű használat előtt hosszú percekig szipuzom a habot, szerintem totál kelekótya vagyok, de valami agybizergáló lé lehet benne, mert függő lettem.... Egy intim lemosó illatától! Ez minden bizonnyal a totális vég.... Sajna Villoresi mesternél az intim lemosóval ellentétben leül a dolog, elillan a fűszerorgia, marad a férfiillat. Sajnálom nagyon. Ennek ellenére öt csillag simán, mert a kezdeti illatélmény felülírhatatlan zöldmix számomra....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

Illatjegyei:
- fej: vízitorma, csillagánizs, menta, zöld jegyek, citrusok, édeskömény

babyface

2014. szeptember 15.

valahogy eddig ódzkodtam attól, hogy férfi parfümöt fújjak magamra, bár magával a különválasztással és az 'unisex' fogalommal sem vagyok teljesen kibékülve. szerintem ha valakinek valami jól áll az az Ő illata. :) és kész. amikor először éreztem teljesen értetlenül álltam az előtt hogy ő egy férfi illat... nem csodálom hogy nők is előszeretettel használják mert én is a rabjává váltam... annyira frissítő és csábító ez a minden érzékedet kényeztető fűszer orgia. igazi műalkotás, ami hihetetlenül izgalmas lehet egy nő bőrén szinte látom, ahogy összezavarja az orrokat, mindenki értetlenül áll a jelenség előtt: egy gyönyörű nő egy ilyen 'illatban'. hölgyeim ki kell próbálni! :) örök szerelem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Amanda

2013. december 8.

Piper Nigrum Ez a dallamos név nem mást, mint fekete borsot jelent. Bevallom, nem használok férfi illatokat, bár parfümán körökben bevett szokás viselni az ellenkező neműeknek szóló illatokat is. Én nem tettem ezt egészen addig a pillanatig, amíg meg nem ismerkedtem Lorenzo Villoresi e kimondottan férfiaknak szóló alkotásával. Első nekifújásra orrba vág a bors, majd a következő pillanatban megjelenik a lelki szemeid előtt egy keleti fűszerárus, aki szép kis piramisokba halmozta az összes csodálatos fűszert, ánizs, majoranna, szerecsendió,szegfűszeg, kapor és sorolhatnám még tovább. Szín és illatkavalkád, de mégsem kakofón, mondhatni van benne rendszer. A Piper Nigrum-ban is van rendszer, ez a parfüm egy műalkotás. Azt nem tudom, hogyan viselkedik egy férfi bőrén, végül is nekik készült, de az enyémen csodálatos. Aki nem ijedt meg a sok fűszertől, az próbálja ki, és a meglepetés garantált! Az ára pont olyan mint amit e leírás alapján elképzeltetek. Hiába no, a művészi alkotások soha sem olcsók.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 8.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Citral, Coumarin, Limonene, Eugenol, Geraniol, Isoeugenol, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract