Lorenzo Villoresi

Ár:   26 900 Ft és 37 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Ár:   26 900 Ft és 37 400 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatcsalád: aromás-fűszeres

Illat ajánlása: uraknak és bátor hölgyeknek

Fejjegyek: koriander, kardamom, eukaliptusz, ciprus, menta

Szívjegyek: boróka, bors, fahéj, fenyő, kakukkfű, majoránna, szegfűszeg

Alapjegyek: paradicsomlevél, rozmaring, tölgymoha, vaníliavirág, zsálya

Ár: 2.800 Ft (5 ml); 5.200 Ft (10 ml) + postaköltség , Eladó: sanyi0629
Állapot: 5ml / 10ml fújós saját üvegből frissen fújva, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Miskolcon, alkalmanként Nyíregyházán

Csokri

2019. október 25.

Nem tudok hangzatosan írni egyetlen illatról sem. Egyszerűen nincs meg hozzá a képességem.
Ellenben érezni nagyon is tudom őket.
Ez az illat valami brutálisan különleges, összetevői enyhén szólva nem szokványosak. Gyönyörűen megkomponált különlegesség!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 25.

Ellenben érezni nagyon is tudom őket.

ashley216

2013. szeptember 1.

Nagyon vad,pikáns,erős,tüzes illat.Egyszerűen fantasztikus.Bár én hölgy vagyok,engem is ámulatba ejt.Legjobban a bors,a szegfűszeg valamint a rozmaring érezhető ki.Én úgy gondolom,hogy ehhez a parfümhöz kell egy nagyon szenvedélyes,vad karakter is.Tényleg csak bátor hölgyeknek szabad viselni mert elképesztően fűszeres.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Laci

2012. augusztus 7.

A fűszeres illatok királya, ezzel a jelzővel lehetne leghűbb módon interpretálni ezt a csodát. Villoresi illatai nagyon különlegesek, teljesen eltérnek a drogériában kapható jellegtelen parfümöktől (tisztelet a kivételnek persze). Ez az alkotás annyira naturális, vad, pikáns, hogy első teszteléskor nem is hisszük el, hogy ez már tényleg az illat, amit esetleg meg is vásárolhatunk, mert annyira sokkoló. Minden Villoresi illatra igaz, hogy csak bőrön szabad tesztelni, papírcsíkon teljesen torzul a szépsége és nem adja vissza azt az éteri aromát, ami benne rejtőzik. Véleményem szerint ez egy csodálatos koktél, nem is lehet igazán elkezdeni boncolgatni részeire, mert nincs értelme, komplett egészként elmondható róla, hogy egy természetes, lüktetően fűszeres, zabolátlan illat, mely mámorító illatfelhőbe burkolja a használóját egész napra. Én nem tudnám elképzelni hölgyeken, ez szerintem egy nagyon férfias, fűszeres illat. De próba szerencse, ugyanis unisex alkotás. Illatminta a Neroliban, csak ne szagoljatok meg sok mindent, mert anyagi csőd lesz a vége. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Citral, Citronellol, Coumarin, Limonene, Eugenol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract