Lorenzo Villoresi

Ár:   24 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2018. szeptember 9.

Ár:   24 600 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Hó színe a púderek feledhetetlenül bársonyos aromája. A púder mellé nem tolakodóan, de jól kivehetően eszményi rózsa társul. A nők körében legnépszerűbb Villoresi parfüm, mely hangulatában a belle époque, azaz a boldog békeidők hangulatát idézi.

Illatjegyek: ilang-ilang, jázmin, púderes jegyek, rózsa, tonkabab, mósusz, vaníliavirág

Keresem Lorenzo Villoresi Teint De Neige EDT
Ár: Meg szerint , Eladó: Lina6
Állapot: Fujos, Helyszín: St, fizetés: Banki ut

juditkaa70

2020. május 30.

Erőteljes, tömény púderes illat. Számomra elég zavaró, hogy ennyire intenzív illat, ami még tusolás után is érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 30.

riatai

2020. január 14.

Púderesebb illatra számítottam. Frisebb, babásabb púder illatra. Ehelyett egy idős hölgy púderillatot találtam. Nagyon édes, nagyon fejbevágós. Konkrétan arcul csapott. Amit nem vártam, mert hogy púderes. Rózsát egyáltalán nem is érzek benne. Persze nem is fogom kiérezni egyenként az illatjegyeket, tudom.... Szóval ez egy erős régi púder. Elteszem, majd 20 év múlva jól jöhet még... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

cattitude

2019. december 11.

nemrég kaptam belőle mintát. felfújáskor szappanos, később lesz púderes. igazi ibolyás, finom tisztaságillat, rajtam szerencsére nem túl édes, nem műanyagos és nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Hiuz

2019. december 10.

A véletlen (?) műve, de a Neroliból rendelt 12 minta közül ezt az egyik csuklómra, a Montale Powder Flowerst a másik csuklómra sikerült felkenni. Úgy, hogy egyiket sem ismertem. Felhúzott szemöldökkel szagolgattam, hogy ez mi a csuda? Mígnem 5 perc múlva párom felnéz az orosz újságjából: valami parfümöt fújtál magadra? Ekkor már kikerekedett a szemem, hogy ennyire érezni? Két kis fingilingi szétkenést a csuklómon. Soha nem használtam ilyen illatot, nem is illik hozzám, nekem az elején ez a Teint de Neige valami szúrós, wc-illatosító összetevőt árasztott. Púderes, de nem finom. Nekem nem. Párom azt mondta, hogy ez nem egy "modern" illat -> jelentsen bármit is ez. Szerinte nem rossz, de nem is jó. Mindenesetre ő előzékenyebb volt az illattal, mint én. Neki érdekes módon még mézeskalács illat is van benne, lehet a vaníliavirág miatt. Nem ő az én parfümöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 10.

sammy

2019. szeptember 2.

Tetszik az illat nagyon, de nem tudom lenne-e olyan hétköznap, amikor merném viselni. Nagyon intenzív, leraktam a nappaliban a papírcsíkot, az előszobában is érzem (milyen lehet az edp??). Púderből ennyi nálunk zavaró :D Az én nem annyira szofisztikált orromnak egyébként erbolario írisz, abból kaptam egy kis fújóst, de azt se merem fújkálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Phoenix19

2019. augusztus 30.

Minta után vásároltam meg egész üveggel évekkel ezelőtt és nagyon tetszett, bár családomban negatív visszajelzések érkeztek az illatot illetően, mégis megvettem. Olyan nagyviláginak éreztem, semmi hozzá hasonlót nem ismertem előtte. Eszembe sem jutott róla az, hogy babapúder meg ilyenek, még csak az hiányozna. Fél üveggel elhasználtam, de miután megismertem L'Elbolario Iris-t, ami olyan, mint a TdN elcsúfítva, nagyon kiábrándultam. Az volt a problémám, hogy már a TdN-ben is az Elbo-t éreztem, ami olyan maradandó nyomot hagyott az ízlésemben, hogy már most semmilyen íriszt, rózsát, pézsmás, púderes jegyeket nem birok elviselni. Egyébként meg ha valaki tisztaságillatot keres, azt nem a TdN fogja megadni neki. Ez egy piros rúzsos, púderes Mylady. Rózsás rúzs és tömény, vastag púder.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

GNóri

2019. április 17.

Hú, hát nem tudom. Ő az utóbbi hónapok nagy talánya számomra. Alapvetően nem tetszik, mégis, ha viselem, a csuklómhoz van tapadva az orrom egész nap. A púderes tisztaságillatok a kedvenceim, de szeretem, ha van azért bennük valami extra, valami csavar, amitől nem csak egy egyszerű babapúderillat a parfüm. Na úgy érzem, hogy benne ez a valami nincs meg, hiszen tulajdonképp, hatalmas hype ide vagy oda, ez egy végtelenül egyszerű tonkás, krémes rózsaszín babapúder. Az elején rajtam konkrétan rózsaszín Johnson's baby lotion, aztán ahogy telik az idő, egyre inkább felerősödik benne a sokak által említett műanyag szag. Furcsa az édes púder és a szúrós műanyag kettőse, kicsit a régi, gagyi, illatosított műanyag játékok jutnak róla eszembe, mint a sütibabák szoknyája :D A hó illatának szerintem ő túl nyomulós, túl édes-ragacsos, nem elég éteri. Talán tusfürdőként, testápolóként szívesen használnám, de parfümként biztos, hogy nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

elvanui

2019. január 1.

Na akkor beszéljünk így az új év első napján a Teint de Neige-ről és az életkorról:).
Miért asszociál olyan sok ember a púderillatokról kapásból az időskorra? Az én környezetemben valahogy nem smink-és púderillatúak az idős asszonyok. Inkább sütemény és dauervíz, nejlonotthonka és bútorfény, régi papír meg gyöngyvirágkölni és konyhai fűszerek. Nálunk nem divat 70 felett a smink, pláne nem a túlsmink meg az agyonparfümözés. Nem értem.
Egy dolgot tudok elképzelni: hogy a Hozzá hasonló púderes, édes-bújós nehéztüzérség valamiképp a dédelgetett gyerekkort idézi fel az emberekben. A biztonságot, a puha, meleg, védett otthont, ahol Te vagy az univerzum közepe, és semmi rossz nem érhet, mert óvnak és szeretnek. És ezt ki más biztosítaná egy gyereknek, mint az édesanya, a nagymama, az Asszonyok körülötte, a védőháló. Ha így van, azt megértem.
Mondjuk én jó tizenegy-tizenkét éve szerettem bele, amikor még csak kósza gondolat volt, hogy gyerekem lesz, pláne hogy ennyi;), de igen, már akkor is a puhaság, finomság, meghittség érzése miatt. Ha viszont így van, ne bántsuk meg a minket egykor dédelgető Asszonyokat azzal, hogy ezeket az illatokat nyanyásnak tituláljuk! Hiszen minket is ringattak egykor. Mindannyiunkat.
Nekem egyébként sokkal inkább egy belle epoque-szépség jut róla eszembe, mondjuk egy színésznő, aki az esti fellépése után, nehezülő szempillákkal ugyan, de mérhetetlen szeretettel és odaadással bújik oda a férjéhez és/vagy gyerekéhez, mert Nő, és ebben a dívától a szeretőn át az édes anyaölig minden benne van.
Nekem ilyet mesél ez a babapúderes, édes, íriszes szép puha csoda.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Nekem ilyet mesél ez a babapúderes, édes, íriszes szép puha csoda.

Timo6

2018. december 30.

Már legalább 3 üvegen túl vagyok. Rajtam egész nap lágy babahintőpor. Dícsérik! Vannak itt akik azt mondják mamás illat, de azt gondolom hogy mindent viselni kell tudni. Ezt mondta az egyik munkatársam nem olyan régen : Amíg nem ismertelek téged és a parfümödet, addig azt gondoltam hogy a púder illat csak időseknek áll jól, de tévedtem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

Tarzicia

2018. december 11.

Egysíkú, éles-szúrós, műanyag-aromás, poros-púderes, nagyon fehér, hideg-rideg tisztaságillat.
Rózsa sehol, a pézsma viszont túlteng.
Nulla elegancia, semmi luxus, szerintem nem ez a boldog békeidők parfümje.
Semmi lágyság, semmi nőies báj.
Karót nyelt, sótlan, vastagon bepúderezett csontos-sovány vénkisasszony keményített és állig begombolt fodros blúzban.
Élettelen, szikár, száraz.
Nyomasztó, tolakodó, fullasztó.
Simán rossz.
(Az Amouage Dia is simulékonyabb, pedig az is hűvös illat.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 11.

Rózsa sehol, a pézsma viszont túlteng.
Nulla elegancia, semmi luxus, szerintem nem ez a boldog békeidők parfümje.
Semmi lágyság, semmi nőies báj.
Élettelen, szikár, száraz.
Nyomasztó, tolakodó, fullasztó.
Simán rossz.
(Az Amouage Dia is simulékonyabb, pedig az is hűvös illat.)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Anise Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.