Lorenzo Villoresi

Ár:   26 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kodi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Ár:   26 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"Fű, a frissen kaszált széna, különféle gyógyfüvek és a virágos mező illata, melyet felkavar a szél és a felmelegít a nap. Különleges, merőben szokatlan parfüm, mely bár a mate tea nevet kapta, az elnevezés nem adja vissza egészében azt az élményt, amit kapunk. Friss, mégis rendkívül jellegzetes kompozíció tengernyi izgalmas ZÖLD összetevőből."

Lorenzo Villoresi Yerbamate FÚJÓS
Ár: 5 ml 1800 Ft, 10 ml 3200 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml fújós vagy 10 ml fújós üveg parfümszóróban, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal
Ár: 2,5ml/ 1.100ft 5ml/ 1.800ft 10ml/ 3.400ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Pajzs

2019. augusztus 15.

Három lány meg egy kutya napozik egy hatalmas szénaboglyán. Egy kicsit lehűlt az idő, de a szél enyhe, nyúl-, vízparti sár meg zöld kertszagot hoz magával, és szépen süt a nap. Aztán csalánt, kamillát, cickafarkat, lóherét és mindenféle gyomot szednek a széna mögött, a patakparton. Fű is kell, nyilvánvaló. A patak iszapos vizéből és a gyógynövényekből, gazokból teát készítenek a kertészkedéshez fenntartott, régi tejfölöspohárba. Összenyomkodják a füveket, miközben a kutya kíváncsiskodik. Főzésnek nevezni a folyamatot túlzás lenne, mivel a víz hideg, és az is marad. A kesernyés gyógyfőzetet elfogyasztják a közös „teáscsészéből”, fátyolszerű sár marad a műanyag alján. Az immunrendszer meg erősödik, ahogy ilyenkor mondani szokás. Este elbúcsúznak a patak mellett, az egyikük erre indul, a másik kettő és a kutya meg amarra. Bent igazi tea van, ráadásul forró, és illatos, habos fürdővízben ázva lehet énekelni Gábor Áron rézágyújáról, és az öleléseknek hintőporszaga van, az álmok pedig tiszták, ropogósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Phoenix19

2018. december 28.

Izgalmakkal teli várakozást követően vettem át ezt a parfümöt, de sajnos egészen más, mint amit vártam. Teljesen más illatra számítottam, mégpedig tea illatra, a mate tea illatára, de nekem ez az illat férfias, túlságosan sok a vadon nőtt gyógynövény. Aki azt szereti, biztos nagyon meg van vele elégedve, de ez nekem túl vad. Pedig Villoresi üvegei szemet gyönyörködtető alkotások, de ami ebben az üvegben van sajnos nem nyerte el a tetszésemet. Nagyon herbás. Többen írták, hogy kamillás hintőporra emlékezteti őket, nekem ez nem jutott róla eszembe. Ez az illat se nem zöld, se nem teás, sokkal inkább férfiasan gyógynövényes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 28.

RitaL

2018. augusztus 18.

Ez TÉNYLEG kamillás hintőpor illat. És ennyi. Semennyi zöldet nem érzek benne. Mindenképpen próbálni érdemes vásárlás előtt.
Tartóssága olyan közepes, a sillage kicsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Tartóssága olyan közepes, a sillage kicsi.

bobekecske

2018. május 11.

Mindent leírtak előttem, szerintem is próbát kell tenni vele, már csak a különlegessége miatt is.
Amit még hozzá tudnék fűzni: engem nagyon emlékeztet a már forgalomból kivont Lush Grass illatára. Imádtam azt a tusfürdőt és régóta kerestem valami hozzá fogható illatot, így külön megörültem, amikor felismertem a hasonlóságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 11.

Kardvirág

2017. augusztus 18.

Lehet, hogy elrontottam a vele való ismerkedést, mert picit túladagoltam és utána már bármilyen óvatosan fújtam, nem lett se szép se jó. Tehát: túl lehet adagolni és akkor egyáltalán nem kellemes, orrbavágós, nyálkahártya lemarós. Megkockáztatom, hogy kicsit baltával faragott. Inkább egy takaros kis falusi vályogház, mint egy francia polgári otthon. És ezt most tök hülyeség volt leírni, mert sokkal szívesebben élnék az előbbiben. Na de értitek!? Ugye?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

KolozsiTimea

2017. július 12.

Egy napsütötte sziklagyep illata,széna ,levendula,és vad növények a tűző napsütésben.Nagyon szeretem.Pont olyan érzés mint pl a Káli medencében feküdni a fűben egy forró nyári napon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 12.

Rainy

2017. április 20.

Tavasszal és nyáron egyszerűen hozzám ragad az a kis minta amivel rendelkezek eme illatból. Lekaszált rét illat kis hintőporral és felmagzott gazokkal. Számomra egy remekmű, pedig nem vagyok a friss illatok híve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Szofia1981

2016. november 17.

Na ő viszont szerintem férfi illat. A férjemnek jól áll, de nem vagyok elájulva tőle. Én nem éreztem a kamillás hintőport :((( Lehet, hogy kívánja a meleg időt...? Majd visszatérek hozzá nyáron! :)))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

Poldi

2016. november 14.

Sziasztok!
Nagyon kíváncsi voltam Villoresi mester ezen művére is, és felcsillant a szemem amikor a kézfejemre fújtam. - Na végre valami ínyencség. A fanyar, kesernyés indulás után, egy zöld, citrusos, picit gyógynövényes, friss illattá alakul, ami nagyon tetszik.
Az a baj, hogy a zseniális fejillat távozásával, a parfüm eredetiségének is búcsút inthetünk. Ha a mester, ezt az eltalált kezdetet tovább tudta volna tartani, akkor egy igazi gyöngyszemet alkothatott volna, de így csak egy valóban jóleső, zamatos, picit édeskés, nyomokban fanyar, kamillás hintőpor (köszönöm powys) marad.

Egyébként érdekes próbálkozása volt Villoresinek, hogy a púderes jegyeket, zöld összetevőkkel keverte.
Az eleje 5 csillag, utána 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 14.

Sziasztok!

Az eleje 5 csillag, utána 3 csillag.

galagonyanya

2016. szeptember 18.

Aki esetleg azért tartja távol magát ettől a parfümtől, mert azt gondolja (mint én tettem sok időn át) hogy ez egy teás illat, meg zöld, netán fanyar vagy savanyú, annak szeretném felhívni a figyelmét: tévedésben van és igazán pompás élvezettől fosztja meg magát. Nekem ő az új kedvencem, itthonra és különösen éjszakára ideális, mert igazán megnyugtató és jóleső. Milyen is? Kifújáskor szénaillat gyógynövényekkel, nem olyan nyers zöld, mint pl. a Herba Fresca, hanem kellemes, és ez átalakul - pontosan ahogy powys írta - kamillás hintőpor illatba! Zseniális! Puha, megértő, dédelgető, mint egy édesanya, amikor ölbe veszi riadt gyermekét, és dúdol neki - a baba pedig megnyugszik... hát ilyen egy illat ez! Bölcs és gyógyító. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Anise Alcohol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Limonene, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.