Lorin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2012. január 8.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő aloe vera kivonattal és glicerinnel.

Kiszerelés: 1000 ml

Litta

2015. május 8.

Szörnyű! Az illata egyáltalán nem kellemes, sőt büdös, túl mű. A nyilvános wc-kben lévő kézmosó szappanoknak szokott hasonló illata lenni. Nagyon híg, szinte lefolyik az ember kezéről, emellett alig habzik, rengeteg kell belőle. Ja, és teljesen kiszárított a bőrömet, rengeteg testápoló kellett utána, az arcom pedig konkrétan hámlott. Hiába olcsó, nem éri meg az árát, mert sokkal több kell belőle egy fürdéshez, mint egy jobb fajta tusfürdőből, és nagyon rossz minőségű. Soha többet nem veszek, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

fayless

2015. április 15.

Sajnos az én bőrömet is szárította, konkrétan rinocérosz páncél lett a lábszáramon. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 15.

krémh

2013. augusztus 30.

Kellemes illata van, kiadós, megéri az árát. Maximális!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Kellemes illata van, kiadós, megéri az árát. Maximális!

Rebel

2013. június 26.

Nem volt olyan nagyon rossz az illata a boltban, de jó se, valami nagyon olcsót és nagy kiszerelésűt kerestem. De eléggé bizalmatlan voltam, többször betettem a kosárba, majd visszatettem, mert kiéreztem az illatából a mű, vegyszeres szagot, ami valahogy annyira nekem nem volt jó. De nem találtam mást, ami ilyen nagy és olcsó lett volna, így valahogy bennfelejtődött a kosárban, és a pénztárhoz érve vettem észre, hogy nem tettem ki... Kár volt érte, hogy nem voltam figyelmesebb... Tele lettem tőle viszkető kiütéssel, úgy éreztem, jó lenne, ha kibújhatnék a bőrömből, mint egy kabátból..... Attól tartottam, emellett bőrgyulladásom is lesz tőle..... Még hogy Aloe Vera van benne! Persze, épp az nyugtatta és ápolta a bőrömet :S Megpróbáltam elhasználni kézmosószappannak, de úgy is használhatatlan volt, borzasztóan szárított. Kuka lett a vége. Előtte és azóta se fordult elő, hogy valami kozmetikumot kidobtam volna. Más Lorin termékkel nem jártam még így, a többi eddig bevált. Legszívesebben mínusz pontot adnék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 26.

Dynu

2013. március 21.

Nagyon szeretem, kellemes az illata, jól habzik és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Nagyon szeretem, kellemes az illata, jól habzik és olcsó.

anita84

2013. március 6.

Kellemes illatú,de valóban,kicsit híg.Nem szárítja a bőrt,szóval egész jó.De az árát megéri,az biztos.Én csak az állaga miatt értékelem négyesre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 6.

Nusee

2012. április 21.

Faterom használja, az én tusfürdőm elfogyott így kénytelen voltam egy kicsit lenyúlni belőle, kiütéses lettem tőle.... hát azóta is csak kézmosásra használom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

sweetnika77

2012. március 14.

Nekem a kék tusi van de nagyon jó,igaz hig egy kicsit,de nem viszketek tőle imádom az illatát.Ja és nem szárit pihe-puha vagyok a böröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 14.

Szofi

2012. január 10.

190 forint volt, és semmivel nem nyújt kevesebbet, mint egy drágább tusfürdő. Az illata kellemes, öröm használni, nem szárít. Magyar termék. :) Csak az összetevők miatt vonok le egy csillagot, amúgy hatásban 5ös! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 10.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract