Lorin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2012. február 29.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Tusfürdők

Mandulakivonatotot és glicerint tartalmaz.

blackrose

2019. március 4.

Nagyon szeretem a illatát. Tejes-krèmes lágy mandula illat. Legszívesebben ilyen illatban aludnèk :) Szeretem használni, tènyleg relax hatása van. Viszont szárítja a bőröm, ezèrt le kell vonnom egy csillagot. Az ára ès mennyisège pedig igazán pènztárca barát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

Tuszy

2017. június 5.

Nagyon jó tusfürdő, nem szárít egyáltalán, rendesen habzik és nagyon jó az illata. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

fayless

2016. június 8.

Kemény 370 Ft-ért vettem egy kínai drogériás boltban Újpesten. Nagyon gazdaságos, jó az illata, jól tisztít és minimálisan szárítja a bőrt. Megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Samantha

2016. február 12.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt. Simán felveszi a versenyt a drágább társaival. Az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 12.

Lettike77

2015. július 13.

Az illata kellemes,nem szárítja a bőröm,nagy kiszerelés,olcsó.Egy átlagos tusfürdő,nem nyújt semmivel kevesebbet,mint drágább,márkásabb társai.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Kriszto

2015. április 21.

Kellemes az illata, megfelelően krémes az állaga és jól habzik. Nagyon jó az ára és a kiszerelése is. Ha elfogy megvenném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

Andi888

2015. január 25.

Nagyon szeretem, de 3 hónap használat után nekem már szárítja a bőröm, most le is cseréltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

Lory

2015. január 21.

Nálunk is anyukám használta először,aztán mikor egyszer nála voltam,akkor kérdeztem meg,hogy mi ez a fincsi mandulaillatú,krémes állagú jó tusfürdő?Mert áttöltötte egy rendes méretű 250ml-es isana-s flakonba és addig eljutottam,hogy biztos nem isana van benne.Akkor mutatta meg,hogy mi az eredeti tusfürdő :D Le voltam döbbenve hogy egy literes,olcsó cucc.Azóta a többi fajtát is kipróbáltam de ez a kedvencem.Nem is szárít,finom az illata,jó érzés fürdeni vele és nagyon gazdaságos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 21.

victorika

2014. november 21.

Imádom az illatát és nem szárította a bőrömet! Szuper!

Imádom az illatát és nem szárította a bőrömet! Szuper!

csodaorszag.inwonderland

2013. november 18.

Édesanyámék használják évek óta , öszintén illatát én már nem is érzem annyira hozzászoktam :D nem szárít baromi olcsó és jó nagy kiszerelés. Ők szeretik , én mást használok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol