Lorin

Ár:   400 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250ml 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: koczianorsi, az összetevőket feltöltötte: orsolyanovak, Módosítva: 2012. augusztus 21.

Kiszerelés:   250ml 1000 ml
Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Samponok

Hajtípustól függetlenül táplálja, vitaminokkal és értékes anyagokkal tölti fel a hajat és a fejbőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vivko89

2018. február 23.

Nem túl drága termék, nekem viszont nem vált be. Szárazzá és fénytelenné teszi a hajat. Mellé mindenképp valami hajpakolás kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

pandi0613

2017. május 13.

Jó illata van, az én hajam nem száritja és az ára is szuper!☺

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Jó illata van, az én hajam nem száritja és az ára is szuper!☺

NovErke

2016. január 22.

Én magam még nem próbáltam, viszont van egy kedves ismerősöm, akinek elég ritka volt a haja, de mióta ezt használja, besűrűsödött :O A tapintása is jobb lett, sokkal puhább azóta a haja. Egy ilyen egyszerű kis sampontól erre nem számítottam... Ezért adok neki 5 csillagot, neki mindenképp egy csodaszer :) De most már ki fogom próbálni én is, bár az én hajam nem ritkul, de kíváncsi vagyok, hogy nekem hogy használna.
***
Azóta én is kipróbáltam ezt a sampont, és nekem is nagyon bevált! :) Olyan jó puha lesz tőle a hajam, meg elég jól is bírja, pedig nekem gyorsan szokott zsírosodni. Még nem régóta használom, így nem tudom, hogy nekem is fog-e tőle sűrűsödni a hajam. Bár nekem ez a hatás nem olyan fontos, mert alapból is elég sok hajam van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

***

boszia

2015. június 2.

Árérték arányban adtam meg az 5 csillagot, jól habzik, tisztít, illata nem erős, nem is jó de nem is rossz...nagy kiszerelés 400ft. Egy ideig elleszek vele, szerintem újraveszem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 2.

trudee

2015. május 31.

Gyorsan kellett egy sampon és csak Lorin volt a boltban, ahol kerestem, ezt a fajtát még nem próbáltam, de a többit már igen és azokkal meg voltam elégedve. Szerintem ez is teljesen jó, enyhe kellemes az illata, jól habzik, jól tisztít, én amúgy is használok mellé kiegészítő pakolásokat hajmosás előtt és után is, szóval nálam nem elvárás egy sampontól, hogy önmagában csodaszer legyen. Tény, hogy vannak samponok, amik átlagnál jobban szárítanak és kifésülhetetlenné teszik a hajat, de ez nem olyan, szóval nekem ennyi pénzért abszolút bejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 31.

adri97323

2014. január 22.

Az árához képest meglepően jó sampon. Nem minden nap használom, mert azért nem olyan mint egy Gliss Kur vagy Garnier, de néha néha hozzányúlok. Az illata nagyon finom, jól tisztít, és nem csinál szénaboglyát a hajamból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 22.

Bibi

2013. május 12.

Tusfürdőnek használom, elég jó, az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Tusfürdőnek használom, elég jó, az illata is tetszik.

mili

2012. december 28.

Ha valaki szénaboglyát szeretne a fejére, annak ez a sampon tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 28.

Ha valaki szénaboglyát szeretne a fejére, annak ez a sampon tökéletes.

MademoiselleSumire

2012. december 28.

Pozitívum,hogy jól tisztít,szilikon és ásványi olaj mentes,nagyon olcsó,egész kellemes illattú.Annak ellenére,hogy az én hajam egészséges,bár vékonyszálú,még egy jó balzsam használata után is kissé sprödnek éreztem a hajam.Szerintem van ennél jobb sampon ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.

cica01

2012. október 21.

Ajándékba kaptuk, még majdnem az egész megvan. Akkor használom, ha a hajam megunja az eddig használt samponjaimat. Vagy amikor a gliss kur-tól már bezsírosodik a hajam, ahhoz szoktam ebből egy kicsit tenni, és nem lesz annyira lapos a hajam. Amúgy nem venném meg, de így hogy kaptuk, nem dobom ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide