Love Beauty and Planet

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. október 8.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Samponok

"Varázsold dús hatásúvá és rugalmassá hajad a Love Beauty and Planet volume and bounty citrus és zöld tea illatú szárazsamponnal.
Szinte csodákra képes a hajmosás utáni napon, sőt még egy edzés után is!"

lovecreams

2020. január 22.

Összeragasztja a hajat és csomókban hullik tőle...drága és rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Összeragasztja a hajat és csomókban hullik tőle...drága és rossz.

rekao

2020. január 12.

imádom a márka többi termékét, viszont ezzel nagyon mellélőttem:( ugyan nekem nem ragad tőle össze a hajam, nem látok semmi javulást a hajamon, maximum kevés volumennövekvés de az is csak a kezemnek köszönhetően, mint a száraz samponnak.
azóta kaptam egy irtó jó tippet, ha szükségem lenne egy kis tuningra reggel inkább csak hintőpor után nyúlok, ez után igazi csodának éreztem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

LoRs

2019. október 17.

Sajnos nekem nem vált be, pedig úgy szerettem volna, mert szeretem a márkát :( Nagyon összeragasztja a hajam, a használat után szinte képtelenség kifésülni, és nem is dúsít úgy, mint a többi szárazsampon. Az illata nem fullasztó, ezért 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

szvekitti

2019. szeptember 25.

Többféle szárazsampont is használtam már, folyamatosan váltogatom őket, de erre nem számítottam. Pont az ellenkezőjét csinálja, mint amit kellene. Ragacsos lesz tőle a hajam, mintha a gyártó véletlenül hajlakkot rakott volna a flakonba. A volumenen sem javít semmit. Kár mert az illata kellemes és a márka is szimpatikus volt elsőre, de eddig a sampon és ez is csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

austenland

2019. március 9.

Nem vagyok a mindennapos hajmosás híve, már csak azért sem, mert borzasztóan száraz az arcom minden alkalom után. Próbáltam utánajárni, hogy mit csinálok rosszul, de egyelőre nem jártam sok sikerrel. Szóval nincs nagyon mit tenni, kihúzom, ameddig lehet, és szárazsampon. Sokáig hintőport használtam, mint hajtógázmentes megoldás, de miután hallottam, hogy rákkeltő van bennük, maradt a flakon.
A lakótársam a baleásakat váltogatja, hát nekem nagyon intenzív az illatuk, nem szeretem, hogy megyek az utcán és húzom magam után a felhőt :D Nézegettem ezt a márkát, nagyon ügyesen állítják be magukat fenntarthatónak, de persze az Unileverhez tartozik, azért nem kell elájulni tőle, ebben a termékben is ott az alumínium. Sajnos a boltban nem találtam meg az összetevőlistát, de ez a személyes problémám. Mindennel együtt én elégedett vagyok vele, nem csinál csodát, de szépen megemeli a hajtöveket és szépen is néz ki utána. Nekem az illata is bejött, elég sokat fújtam belőle, de így is visszafogott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

anndee

2019. február 26.

Sajnos elég gyorsan zsírosodik a hajam, így nálam gyorsan fogynak a szárazsamponok. A dm-ben láttam meg ezt, rögtön megfogott a kinézete, az,amit az egész márka képvisel, illetve hogy ez 245 ml, nem csak 180/200,mint a többi. Kicsit húztam a számat az ára miatt, de gondoltam egy próbát megér. Szerintem valami eszméletlen büdös... értem én,hogy a zsírosodó hajnak van egy szaga,amit el kell fedni, de ezzel illatfelhőt húzok magam után. Aztán amikor ráfújtam a hajamra,kicsit meglepődtem és meg is ijedtem,hogy nem fehéredett ki, háromszor meg kellett néznem,hogy nem hajlakkot vettem-e :D A hajamnak kicsit érdekes tapintása lett, a Batiste-ok után kicsit kellemesebb. A hatása sem a kedvencem, kb ugyanolyan gyorsan elfogyott,mint a többi,tehát mégse jártam olyan jól vele. Szerintem nem veszem többet újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

random

2019. január 27.

az illata nagyon jó, meg a hatása is, de nem tart ki egész nap, ha reggel használom, akkor munka után már nem igazán szép a hajam. viszont könnyen használható, nem hagy fehér foltot, és a permet elég széles sugárban jön ahhoz, hogy gyorsan végezzek. nem rossz, de szerintem ha elfogy, nem veszem újra - legalábbis azonnal, hisz pl. még batiste-ot nem is próbáltam soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Lilla16

2019. január 25.

Fuu nekem ez nagyon bejön, bár még csak egyszer használtam, remélem ilyen marad a hatàsa! Eddig a batiste és a syoss volt a kedvencem, de ettől sokkal jobban fényes marad a hajam, szimplán csak tisztának tűnik. Tartást is ad és jó az illata, ugyan kicsit drágább, mint ez említettek, de lehet megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

A bután igen gyúlékony, színtelen és szagtalan, könnyen cseppfolyósítható gáz. A kozmetikai iparban segédanyagként használják sprékben a többi anyag "kinyomásához" (propellant). Jellemzően hajtóanyagként használják a spray kiszerelésben kapható kozmetikai termékekben.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. A truthinageing szerint az összetevő képes növelini a fényvédők faktorszámáti (mindössze 5% Aluminum Starch Octenylsuccinate 40%-al növelheti a Titanium Dioxide fényvédő képességét.) A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.

Keményítőből előállított összetevő, melyet a kozmetikumokon kívül ételadalékként is használnak. A CosIng szerint a maltodexrin emulzió stabilizáló, a krémet homogénné tevő, felületi hártyaképző, bőr- és hajkondícionáló anyag. Segít megőrizni a bőr mattságát valamint stabilizálja az emulziókat.