Love2Smile

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Szatyorbolt, Bijó, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsazsa, az összetevőket feltöltötte: SuicideCandy, Módosítva: 2019. március 5.

Lelőhely:   Szatyorbolt, Bijó, online
Kategória:   Szappanok

Vegyszer-, színezék- és illatanyag mentes szappan, melynek fő alapanyaga a hidegen sajtolt napraforgóolaj, ezen kívül 100% extra szűz olívaolajat, kókuszolajat, shea vajat, rozmaring kivonatot és kakaóbab héj töretet tartalmaz.

Anna4836

2019. október 15.

Évek óta használom, kíméletesen radíroz, nagyon kényelmes a használata a formája és mérete miatt. Csak ajánlani tudom. Illatmentes, ami nekem nagyon fontos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 15.

HellaLiza

2015. szeptember 26.

Az utazós verziót vettem próba gyanánt. Az illata neki is nagyon kellemes, egyáltalán nem az a hivalkodó, messzeiről orrfacsaró, ami sok más természetesnek hirdetett társára jellemző. Nekem a mellkasomon kissé erős volt a radírozó hatás, de sehol máshol nem volt ez probléma, pont jó : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

tenyitomi

2014. április 25.

Ez is ku...va jó mint a szőlős,krémes könnyen használható enyhe természetes csokis illattal,ennél sem érezni a bőrradíreffektust,elég ritkák benne a kakaóhéjdarabok,de mint sima szappan szuper.Le a kalappal a gyártói előtt,nagyon beletaláltak a tutiba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 25.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.