Love2Smile

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Szatyorbolt, Bijó, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsazsa, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. március 5.

Lelőhely:   Szatyorbolt, Bijó, online
Kategória:   Szappanok

Vegyszer-, színezék- és illatanyag mentes szappan, melynek fő alapanyaga a hidegen sajtolt (Tokaj hegyaljáról származó) szőlőmagolaj, ezen kívül kókuszolajat, shea vajat, rozmaring kivonatot és szőlőmag őrleményt tartalmaz.

kmj1012

2014. január 29.

Oraculum véleményére reagálva csak annyit jegyeznék meg, hogy az általa említett készítmények nem teljesen természetesek. Idézem: "...S bár a 100 %-os tisztaságú termék megalkotása elérhetetlen küldetésnek bizonyul, mi mégis állandóan arra törekszünk, hogy a kikerülhetetlen vegyi anyagok közül a lehető legkímélőbbet használjuk." Magyarul ezek a cuccok is tele vannak mindenféle mesterséges szarral, holott a natúrkozmetikumoknak épp az lenne a lényegük, hogy nincs bennük mesterséges anyag. Az is gyanús, hogy a termékleírásoknál nincsenek felsorolva az összetevők. No comment. Tapasztalom, hogy rengeteg, önmagát natúrkozmetikumot gyártónak kikiáltó márka használ mesterséges anyagokat, és ha nem olvassuk el az összetevőket, vagy nem tudjuk, mire figyeljünk, akkor bizony át leszünk verve.
Ezzel ellentétben ezek a házi gyártmányok, mint a love2smile is, tényleg tiszták és teljesen természetesek. Volt szerencsém beszélgetni Hegyi Ferenccel, a love2smile "apjával", aki úgy beszélt a termékeiről, mint a gyermekeiről. Tudom, hogy különösen hisztis arra, hogy csakis természetes anyagokat használjanak, az alapoktól ők készítik a szappanjaikat. Engem meggyőzött, és ha elfogyasztom a jelenlegi szappanjaimat, őket fogom első ízben kipróbálni. :)

APDÉT: Már a második L2S szappanomat fogyasztom, nem ezt a szőlőmagosat ugyan, de egyik sincs itt fenn. Szeretem nagyon! Imádom a formáját, tenyérbe illő és kényelmes használni, az állaga, habzása is szuper, és mindkettőnek kellemes illata van. Nem orrfacsaróan erőteljes, hanem kellemes, diszkrét illat. Elégedett vagyok vele, jól hidratálja a bőröm, sőt a kipróbált szappanok közül a Love2smile után tapasztalom csak, hogy egyre kevésbé cserepes a lábam szára, télen. :)
A szőlőmagos szappanjukhoz annyit fűznék hozzá, hogy partnerei egy magyar olajgyártó cégnek (grapoila), akik (többek között) hidegen sajtolt, 100%-os szőlőmagolajat gyártanak; tőlük szerzik be a kipréselt magokat, amikben persze kb 20%-os olajtartalom van még. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

tenyitomi

2013. november 22.

Ez egy szuperjószappan,krémes-habos,könnyen eldolgozható,enyhe tisztaságillata van,a bőrradíreffektust nem annyira érzem,lehet azért mert én a kezemben habosítom fel,és nem a szappannal dörzsölöm a bőröm.A formája is telitalálat.Ezért a minőségért arányos a kb 8-900pénz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 22.

Szaszmancs

2013. október 17.

Elég rég óta használom ezt a szappant és nálam kiütött a nyeregből minden egyéb bőrradírt. Én szeretem, ha egy radír nem csak simogat, hanem rendesen ledörzsöl, úgyhogy a sűrűn elhelyezkedő, kissé durva szemcsék nekem tetszenek, de könnyen lehet, hogy más nem értékelné őket annyira. A szemcséken túl maga a szappan is kiváló minőségű, natúr mivoltához képest elég jól habzik, nem szárít, semleges illata van, a formatervezés pedig külön dicséretet érdemel, nem kell vele szerencsétlenkedni, mint a szögletes szappanokkal, ez tökéletesen kézre esik, megkönnyítve ezzel a használatot. A kis minta is nagyon csini benne. El van találva ez a szappan, az a lényeg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 17.

terke29

2013. augusztus 12.

Meglepődtem mekkora,és attól féltem feleznem kell majd,de ez a félgömb forma valamiért pont kézre áll.Különösebb illata nincs,kellemesen habzik,jól tisztít,de a radírozó szemcsék miatt az érzékenyebb részeken óvatosabban kell bánni vele,mert erőteljes a hatásuk( karcol),de persze ez a funkciója,amit hoz is,úgyhogy semmi panaszom.Kissé szárít,de ezt leszámítva kedvelem,ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Oraculum

2012. október 28.

Kézreeső,jó minőségű magyar termék magyar alapanyagokból, de majdnem 900Ft-ot eléggé sokallok érte, a Yamuna szappanjai ennek felébe kerülnek és vannak ilyen jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

zsazsa

2012. október 20.

Szeretem ezt a szappant. Egyáltalán nem szárítja a bőröm, finom, puha lesz tőle. Szépen radíroz, de vigyázni kell vele, mert a szőlőmag őrlemény benne eléggé karcol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 20.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.