Love2Smile

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Szatyorbolt, Bijó, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsazsa, az összetevőket feltöltötte: KrémesenSzépAzÉlet, Módosítva: 2019. március 5.

Lelőhely:   Szatyorbolt, Bijó, online
Kategória:   Szappanok

Vegyszer-, színezék, - és illatanyag mentes szappan, melynek fő alapanyaga extra szűz olívaolaj, ezen kívül kókuszolajat, kakaóvajat és rozmaring kivonatot tartalmaz. A gyönyörű barna színért pedig a nagyon magas kakaótartalmú csokoládé a felelős, ami rendkívül jó bőrápoló is egyben.

nreka

2015. december 1.

A tél közeledtével egyre jobban kedvelem a krémes,édes illatokat, így úgy gondoltam, hogy megajándékozom magamat eggyel.
Előtte az olivásat használtam,ez is éppen annyira jó. A bőröm nem szárad ki utána, úgyhogy én majdnem teljesen elhagytam a testápolót. (Most már a hidegben, újra használnom kell, mert a szappan nem elég.) Az illatában először inkább az édesnarancs dominált, most már egyre jobban érzem a csokit is. Nagyon jól habzik, illetve a félgömb kialakítás is nagyon praktikus. Az 1090 Ft nagyon megéri érte, biztos hogy újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

KrémesenSzépAzÉlet

2014. február 26.

Én is nagyon szeretem, rendszeres használat mellett szépen rendbe tette a fájósan száraz bőrömet. Most az olívásat próbálgatom, de valószínűleg ezt veszem majd újra.

Itt írtam róla bővebben: http://bit.ly/1fUbSIG

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

Itt írtam róla bővebben: http://bit.ly/1fUbSIG

FaerieQueene

2013. október 27.

Jól habzik és sokáig tart. Nagyon szeretem, viszont megemelték az árát, ezért kicsi az esélye, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.