Love2Smile

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   125 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Szatyorbolt, Bijó, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2019. március 5.

Lelőhely:   Szatyorbolt, Bijó, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Vegyszer- és színezékmentes szappan, melynek alapanyaga kíméletes eljárással készült olajok, olívaolaj, ezen kívül kókuszolajat, kakaóvajat és rozmaring kivonatot, valamint a kellemesen hűsítő, frissítő érzetért borsmenta illóolajat tartalmaz.

Vegán

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate
Illatanyagok: Mentha Arvensis (Wild Mint) Oil

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.