Love2Smile

Ár:   1950 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Szatyorbolt, Bijó, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nreka, Módosítva: 2019. augusztus 29.

Ár:   1950 Ft
Lelőhely:   Szatyorbolt, Bijó, online
Kategória:   Dezodorok

Bőrbarát, természetes alapanyagokból készült, káros anyagoktól mentes deo, melynek kellemes, frissitő illatát az esszenciális növényi illóolajok adják. Nem tartalmaz zsiradékot sem, nem hagy nehezen eltávolítható nyomot a ruhán. A test természetes funkcióit nem befolyásolja, a bakteriális bomlás  kellemetlen "illatát" semlegíti.

Vegán

mercica

2019. május 15.

Szeretek natúr dolgokkal kísérletezni és ennél a terméknél minden megfogott. Vegán is, magyar gyártó készíti, gondoltam kipróbálom. Az illatát imádom, maga a dezodor szerintem sokáig elég. Kicsit sok idő mire megszárad, de kibírható, és tapasztalataim szerint nem hagy foltot a ruhán.
Nem bánom, hogy üveg a csomagolása, tényleg érzi az ember, hogy nem egy gagyi műanyag cuccot használ.
Alapvetően izzadósabb vagyok, ezzel a termékkel sem bírok ki egy teljes napot, ha rohangálósabb napom van vagy melegebb az idő, érzem hogy kell némi frissítés, már nem érzem azt a finom illatot. De még mindig inkább bio termékekből teszek fel többet egy nap, mint ártalmas dolgot tartalmazó dezodorból. :)

Irritálni nem szokott, egyszer volt rá példa kb. fél napnyi borotválás után, akkor nagyon csípett, de olyankor kényes is a bőröm, én voltam a meggondolatlan, mert felkentem...De emlékeim szerint epilálás után nem volt ilyen jellegű problémám.
Az ára valóban drágább, mint a leírásban, de nem bántam meg, hogy megvettem. Nem csak ezt a deo-t használom, de ha egyszer elfogy majd, szerintem kipróbálok más illatot is, mindegyik kecsegtető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

lalabel

2018. november 19.

A kiírtnál már jóval drágább ez a termék, de a barátomnak bevált, szuper az illata, és sokáig elég volt. Az már csak hab a tortán, hogy személyesen tudtuk megvenni a készítőtől, aki nagyon szimpatikus volt. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

cybio

2017. október 26.

Már lassan egy éve használom ezt a márkájú deót más illatban is, és nagyon elégedett vagyok vele. Magyar termék, kevés és szép összetevővel, jó illattal, és a még megfizethető árkategóriában (azóta a fent feltüntetettnek majdnem a duplájába kerül, de még így sem a legdrágább a hasonló kategóriájú deók között).
Imádom a citromos, citrusos illatú kozmetikumokat, úgyhogy nekem nagyon tetszik az illata.
Nyáron mondjuk a nagy melegben van, hogy kétszer is újra kell használnom, de még így is majdnem fél évbe telik, mire elhasználok egyet.
Az is tetszik benne, hogy a csomagolás java része üvegből van (a kupak és a görgő műanyag), így egy fokkal környezetbarátabb, mint más deóké.
Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Csak ajánlani tudom mindenkinek!

manna14

2017. május 11.

Nagyon szeretem! Már jó néhány természetes dezodort kipróbáltunk itthon, de igazán sose voltam elégedett a hatásával. Ez viszont tényleg azt adja amit ígér: nem gátolja az izzadást, viszont a szagokat teljes mértékben megszünteti. Ha direktbe csekkolom a nap végén a pólóm se érezni semmit. Sárga foltokkal se volt bajom és nem is szárít (a normál deoimmal ellentétben).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

Emulgeálószerek: Xanthan Gum
Tisztítószerek: Xanthan Gum
Illatanyagok: Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Oil

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.