Love2Smile

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Szatyorbolt, Bijó, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorcs26, Módosítva: 2019. november 5.

Lelőhely:   Szatyorbolt, Bijó, online
Kategória:   Dezodorok

Bőrbarát, természetes alapanyagokból készült, káros anyagoktól mentes deo (dezodor), melynek bársonyos, nyugtatóan selymes rózsa illatát az esszenciális növényi illóolaj adja.

Parabén, alumínium, cink, parfüm, zsír és olaj mentes termék.

• Ruhán nem hagy nyomot.
  • Nem csíp.
  • A test természetes funkcióit nem befolyásolja, a bakteriális bomlás kellemetlen ,,illatát" semlegesíti.
  • Vegán.
  • Állatokon nem tesztelt.

Emulgeálószerek: Xanthan Gum
Tisztítószerek: Xanthan Gum