Lovefresh

Ár:   $24   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   106 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alycethetyger, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Ár:   $24
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

"Ez a teljesen természetes dezodor egész nap jó illatot biztosít majd, ezt megígérhetjük. Ezt a csodálatos dezodor használva biztos lehetsz abban, hogy semmilyen veszélyes anyagot nem kensz az érzékeny hónaljbőrödre. És tényleg működik!"

alycethetyger

2017. szeptember 14.

Egy hete építgetem ezzel a termékkel a barátságot, eddig nagyon úgy tűnik, állandó lakó lesz nálam.

Azon a napon, amikor megérkezett, épp egy szobafelújító projektbe kezdtünk bele, így aztán egyből mélyvízbe ment a kicsike - egész napos bútorcipelés, festés, fúrás, faragás, egy szóval minden, ami illatügyileg annyira vonzóvá tesz mások szaglószerveinek, mint a két hetes szemét a 40 fokos napsütésben. Derekasan állta, egyébként, sok szempontból jobban, mint az eddigi rózsaszín Niveám, mert ugyan ettől sem lettem egy parfümnagykövet, de nem is voltam ANNYIRA elviselhetetlen a nap végére. Nálam ott, ilyen kemény fizikai munka mellett ötösre vizsgázott.

A következő fejezet az egy hete tartó egyetemi élet megkezdődése, amely újabb kihívás elé állította, de itt meg aztán semmilyen panaszom nincs. Izzadok, de nincs testszagom, ami még mindig hihetetlenül furcsa élmény. Az eddig használt dezodorral sem volt sok gondom, masszívan használtam már nem is tudom, hány éve, de a CF és a természetes faktor miatt búcsúzni kellett - azonban megfigyeltem, hogy ha Niveával izzadok, azt nem köszöni meg senki, a póruseltömítés plusz illatanyagok kombója miatt.

Ez a cucc nagyon nem olcsó, kicsit macerásabb is rátalálni, de megéri. Abszolút természetes, nem buzergálja a bőrt, annyi, hogy a rendszeres használat előtt erősen ajánlott hónaljbőr-méregteleníteni. Az illat: mikor felkened, elég sokáig lehet is érezni egy enyhe verbénaillatot, de ez (illóolaj volta miatt) nem tartós, ez minden természetes deónál így van. A csomagolása egyszerűen gyönyörű, bár ahogy telnek az évek, azt veszem észre magamon, hogy a legegyszerűbb designok vonzzák leginkább a tekintetem. És rengeteg van benne, szerintem egy fél évig bőven elég is lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Illatanyagok: Essential Oil

Nem szabványos INCI név. Jelentése: illóolaj. Az illóolajok tömény, lipofil (zsírban oldódó) és általában vízzel nem keveredő (hidrofób) folyadékok, amelyek illékony vegyületeket tartalmaznak, és növényekből vonják ki őket. Az illóolajokat gyakran használják aromaterápiában vagy kozmetikumok illatosítására. Sok illóolaj antioxidáns vagy épp antimikrobális hatással van a bőrre, viszont egyúttal sok esetben rendkívül gazdagok bőrérzékenyítő hatású összetevőkben is, melyek irritálhatják, károsíthatják bőrt.