Lovely

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stanczi, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

3 az 1-ben fedőlakk: keményebbé teszi a körmöket, fényesebbé a körömlakkot, és csökkenti a száradási időt.

Dea

2018. február 9.

A tartósságot nem hosszabítja meg, de tényleg szép fényes lesz tőle a lakk, nem hiszem, hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

judit42

Korcsoport: < 18
2017. július 28.

Engem meggyőzött! Szép fényes lesz utána a lakkozás és kicsit tartósabb is. Ha túl vastag rétegben viszem fel akkor buborékosodik, de egyébként nem. Nagyon el kell találni hogy mennyit viszünk fel, mert ha túl sokat az se jó, de ha keveset az se jó mert akkor csíkos lesz a végeredmény. Árérték arányban jó de nem verhetetlen

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 28.

Stanczi

2017. július 12.

Nagyon folyós és az ecset túl merev, alig lehet vele eloszlatni a lakkot. Sajnos a tartóssághoz nem ad hozzá, ráadásul nekem buborékosodik is. Valamivel fényesebb a végeredmény, de nem az igazi ez a fedőlakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

mrs.imperator

2017. március 9.

Eddig átlátszó lakkokat használtam fedőlakként de most rátaláltam erre... Nagyon meg vagyok elégedve, másodpercek alatt megszárad, elég szúrós illata van de hamar elpárolog, a lényeg hogy nem kell sokáig várni száradásra és fényt is ad. Ennyi pénzért teljesen jó. Valamint nagyon folyékony így óvatosan kell felkenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 9.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Acetyl Triethyl Citrate, Isopropyl Alcohol