Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bandita, Módosítva: 2013. október 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Lovely Baltic Sands körömlakkok
Ár: 1000 Ft/db (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó

miele

2019. február 13.

Tipikusan az a körömlakk, ami az üvegcsében sokkal jobban néz ki, mint felkenve. Pont ennek eredményeként vettem meg, nem mondom, hogy csalódás, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Jucuus

2019. január 3.

Nagyon megtetszett a drogériàban, majd hazajőve ki is próbáltam, háàt nem nagy szám, hogy őszinte legyek. Kevés benne a csillám, pedig nagyon szép lenne. Alkalmakra eltudom képzelni, de folyamatosan nem tudnám ‘viselni’, mert semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

Juccimo

2016. május 1.

Van belőle 2-3 darab, de általában csak a 11-es számú rózsaszín alapon arany csillámosat használom, amibe azonnal beleszerettem a boltban. Felkenve önmagában is szép és érdekes, de én a Rimmel Kate Moss - New Romantic rózsaszínt szoktam alapnak használni hozzá, azzal együtt még szebb. Nagyon szeretem, ha ez van a körmeimen, folyton gyönyörködnöm kell benne :D Semmi különösebb problémám nincs vele, száradása, tartóssága is jó. Már előre félek, hogy lassan el fog fogyni, és egy ideje nem látok belőle a polcon :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Jenniii92

2015. április 28.

Lehet, hogy én vagyok a szerencsétlen, de nem tudom hogy kell rendesen használni. Ha egy rétegben kenem fel 4-5 csillámnál több nem lesz a körmömön, több rétegben meg már csúnya. Alig lehet lemosni, megérem ledörgölni a körmeimről, lemosás után a csillámokat még külön kapargatni kell, hogy lejöjjenek. Nekem pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

xszemyx

2015. április 21.

Megvettem akciósan, de felkenve már nem tetszik. Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert 5 perc után lemostam. Nem nekem való ez a csillámosság.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

bizsuka

2015. február 18.

A kék és a bronzos van meg, utóbbit még nem próbáltam, de a kék az nagyon bevált. Több mint 1 hétig bírta és akkor is csak amiatt mostam le, mert már untam :D Egyáltalán nem pattogott vagy kopott, lemosni is elég nehéz volt. Tényleg gyorsan szárad *****

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

Essie

2015. február 7.

Nekem is a 11-es számú, rózsaszín alapú aranycsillámos van meg. Hamar megszáradt, (általában véve én 1 réteg esetében 10 percet, 2 réteg esetében kb 30 percet szoktam szárítani, de ez még annál is gyorsabban száradt) és tartós is szerintem, bár én csak 2 napig hagytam fent, mert aztán meguntam a színt, de szerintem akár egy hetet is vígan kibírt volna. Nem pattogzott, a csillámok se koptak, sőt, elég nehezen jött le a festék. Nem tudom, itt írta-e valaki, de ezek a csillámok irizálnak, ezért is ad érdekes eredményt a lakk. Én 2 rétegben kentem fel, úgy már látszik a rózsaszín alapszín is, illetve a rózsaszín és a lilába hajló rózsaszín árnyalat között váltakozik a színe, 1 rétegben talán nem annyira. A Baltic sand (homok lakk) kiadással ellentétben ennek a felülete nem rücskös (bocs, ha nem jó szakkifejezést használok, nekem csak ahhoz az 1 homoklakkhoz volt szerencsém eddig), hanem teljesen sima, tapintásra is, számomra ez pozitívum. Egyszóval szerintem jó kis lakk ez, azt hiszem beruházok majd egy normál Lovely lakkra is, mert, ha ugyanilyen minőségűek lesznek, akkor az Astor mellett ez a márka lesz a kedvencem a körömlakkok terén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 7.

Milendoria

2014. december 13.

A rózsaszín alapú aranycsillámosat birtokolom, leárazva vettem, de amúgy sem drága.
Tetszik hogy különleges színe van, fényben arany, amúgy rózsaszín, néha meg lila is. Ebben nincsenek feltűnő csillámok, én rózsaszín alapra tettem és így szépen kijön az alapszíne. Mivel ez visszafogottabb, akár minden körmömre is használnám, de kell alá egy jó alapszín. Nem bántam meg hogy megvettem, ennyi pénzért teljesen korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.

PAncsi79

2014. szeptember 2.

Több színkombináció is van ebből a lakkból, akkor használom őket, amikor nincs időm a körömdíszítésre, ilyenkor ugyanis szívesen fordulok egy-egy glitteres lakkért.
Szép színkombinációkban kapható, könnyen kenhető, híg lakk, ami nálam alapfeltétel.
Akár önmagukban is használhatóak, úgy visszafogottab eredményt kapunk, de színes lakkra kenve erőteljesebb a hatás. Sőt, ha pepecselős kedvem van, kihalászgatok a folyadékból glittereket és azokat rendezem formába a körmömön - erre is jó, ha nincs pontozónk, se más díszítő alkalmatosságunk

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

roni07

2014. szeptember 1.

Akciósan vettem a 10-es színt kb.1 hete, 300.-ft környéki áron. Szerintem nagyon megérte az árát, 2 rétegben szépen fed és más lakkon is nagyon szépen mutat. Elég sok benne a csillám, szépen fel is veszi az ecset, jól kenhető. Tartóssága a megszokott 4-5 nap, szóval teljesen jó ez a kis lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 1.