Lovely

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. november 29.

Lelőhely:   Rossmann

Könnyen keverhető formulájú, intenzíven pigmentált szemhéjfesték paletta. Mind matt, mind fényes szemhéjfestéket tartalmaz, ezért ideálisan alkalmazható nappali és esti sminkhez is. Kimagasló minősége garantálja tartósságát és a tökéletes fedést.

petra095

2020. február 4.

Egy kiárusítás során vettem több társával együtt 400ft-ért. A színei elsőre nem fogtak meg, de úgy voltam vele, hogyha már 5x használom is megérte az árát. A többi Lovely palettához hűen rettenetesen porol, ami engem személy szerint nem tántorít el a használatától, vizes ecsettel teljesen jól használható és élénk színt is el lehet érni megfelelő építés mellett. A kedvenc színem pedig a harmadik narancssárga árnyalat, olyan szépen mutat egy napsütötte nyári sminkelésnél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

Ralph

2019. december 16.

Szép árnyalatok, a glitteres barna különösen nagy kedvencem lett.
    Kicsit drágának találom ilyen kicsi kiszerelésben (1590 Ft), de végülis megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 16.

Szép árnyalatok, a glitteres barna különösen nagy kedvencem lett.
    Kicsit drágának találom ilyen kicsi kiszerelésben (1590 Ft), de végülis megéri.

annapnczl

Korcsoport: < 18
    2019. július 8.

Nekem nagyon tetszik, szép pigmentáltak a színek. Egy egyszerű, mindennapi sminket ki lehet hozni belőle, vagy akár egy enyhén vadabbat is. Az áráról meg nem is beszélve... 1590 Ft-ért nagyon megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 8.