Lovely

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dorothea, Módosítva: 2015. december 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A köröm és körömkörnyezet ápolására szolgáló termék. Speciális bőrradír végének köszönhetően a tápanyagok, az aloe és a sáfrányos szekliceolaj a körömágyba és a körömbe jut, hidratálva és táplálva azt. Az applikátor segít a körömágybőr eltávolításában és a körömápoló felvitelében. A körömápoló puhítja és könnyen eltávolíthatóvá teszi a körömágybőrt. A körömápolót használata után elég csak fapálcikával eltávolítani.

dettusbettus

2018. július 31.

Használata után szépen csillogott a körmöm. Talán picit puhább lett a körömágybőr, de eltávolítani nehezen lehetett, egyáltalán nem olyan könnyen, ahogy azt ígérik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

Tmika

2018. június 8.

Használtam kb. két hétig, aztán elraktam valahová, és nem is hiányzott, teljesen elfelejtkeztem róla. Szeretem az ilyen tollat, mert praktikus, de ez nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.