Lovely

Ár:   500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2017. május 14.

Lelőhely:   Rossmann

Gyorsan száradó folyékony szemhéjtus

Maja92

2019. november 21.

A sima lovely tus nem volt, így ezt vettem meg. Tényleg gyorsan szárad, egész nap fent marad, nem kenődik. Ami viszont nem tetszik benne, hogy nem elég fekete, inkább sötétszürke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Reance

2019. október 13.

Olcsó és nagyon jó kis tus, könnyű vele bánni. Jó az ecsete, viszonylag jól pigmentált és nem is hagy nyomot a felső szemhéjon. Lemosni is könnyű. Biztosan újra veszem ha elfogy majd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 13.

EncsyCoconut

2019. augusztus 6.

Évek óta a kedvencem! Nagyon sokféle tust kipróbáltam már de mind közül ez a legtartósabb és az ecsetjét tekintve is a legjobbnak, legpraktikusabbnak minősíteném.
Minden napi használat mellett is sokáig elég! 😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Minden napi használat mellett is sokáig elég! 😍

NagyBrigitta

2019. március 27.

Nem tudom mire ez a sok pozitív hozzászólás vele kapcsolatban, tényleg
ez vizezett, színtelen valami! Pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Nem tudom mire ez a sok pozitív hozzászólás vele kapcsolatban, tényleg
ez vizezett, színtelen valami! Pénzkidobás!

NovErke

2019. február 7.

Az ígértek szerint, gyorsan szárad, ami nekem nagyon fontos, mert reggelente csak pár percem van a sminkelésre. Semeddig se vártam rá, mégis a helyén maradt egész nap és a szép fekete színét is egész nap megtartotta. Eddig még csak filces tusaim voltak, de gyorsan a kezemre állt, nincs túl ügyes kezem, de ezzel elég precíz vagyok. Majd keritek neki egy talpat, mert ha le tudnám tenni munka közben, még ügyesebb lennék. Először keveselltem a mennyiséget, de rájöttem hogy ez inkább praktikus. Legalább nem érkezik rám romlani (sok kozmetikummal jártam már így mert én nem sminkelek minden nap). Meg annyiszor veszem újra ahányszor akarom, megéri az árát, meg ennyi pénz elmegy rosszabb helyre is:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

lohnerniki15

2018. november 16.

Sikerült megvennem egy felvizezett, használhatatlan darabot, úgyhogy nem kísérletezek ezzel többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

pradamarfa

2018. augusztus 25.

Egy ideje nem számolom, hanyadik darabot fogyasztom belőle :D. Nagyon precíz, nagyon drámai, nagyon beauty-brand-influencer stílusú tusvonalat tudok vele húzni - legalábbis mások szerint! Nagyon jól esik, hogy néha megállítanak idegen emberek, és megkérnek, hogy áruljam el a titkot! Ő az!

Mostanába viszont nem olyan harmonkus a kapcsolatunk mint régen: gyorsan fogy, nem sóherség, döbbenet, ééés nagyon nehéz, olyan ecsetű darabot belőle találni aminek nem áll szanszét egy két (három) szál...

kutatok évek óta, de nem találok nála jobbat, így együtt maradunk. Ketten a világ ellen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Orsikaa

2018. augusztus 17.

Eddigi legjobb szemhéjtusom :) Imádom, könnyű vele dolgozni és szép a színe. Szép precíz vonalat tudok vele húzni, és nagyon ajánlom azoknak, akiknek hozzám hasonlóan meggyűlik a baja a tusokkal :D
Elég tartós is, nekem forró nyári napokon kicsit kopik, de nem pislogom fel a szemhéjam felső részére (pedig más tusokkal gyakran előfordul). Könnyű lemosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Lauramakeup

2018. július 18.

Csak egy sima egyszeru tust szerettem volna, mert ritkan hasznalok tust. Szep a szine, konnyu vele dolgozni, viszont a tegelyt amig dolgozok vele, nem tudom lerakni, mert borul. Nem tul jo a kialakitasa

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

vitezviki

2018. június 15.

Akciósan vettem a rossmannban 379 forintért, és mit mondjak, nagyon megérte! Nagyon szép tusvonalat tudok vele húzni, egyszerű az ecsettel dolgozni. Egy kicsit lassan szárad, de szép fekete a színe, és egész napokat kibír anélkül, hogy meg kellene igazítsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.