Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2020. július 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Csillámos ajakfény.

Angel86

2020. szeptember 20.

Nekem is tini (és huszonèves) korom kedvenc (és egyetlen) vagyis nonstop használt szájfènye volt. Nem tudom megmondani hány darabot vettem belőle, de ugye ki lehet szàmolni, ha sok-sok évig minden nap ezt hasznàltam... Nagyon szerettem.
Már pár éve csak azért nem használom, mert matt rúzsokat használok. De ha visszajön az a divat, tuti újraveszem:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Anne74

2016. május 24.

Nagyon imádom. Gyönyörűen csillog. (Sajnos mostanában nem találom.)
HA VALAKINEK VAN KÉSZLETEN VAGY ELFEKVŐBEN SZÍVESEN ÁTVESZEM! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 24.

Nagyon imádom. Gyönyörűen csillog. (Sajnos mostanában nem találom.)
HA VALAKINEK VAN KÉSZLETEN VAGY ELFEKVŐBEN SZÍVESEN ÁTVESZEM! :)

msz

2015. május 13.

Tényleg nagyon rossz szaga van sajnos :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

Tényleg nagyon rossz szaga van sajnos :/

Lory

2014. november 22.

Megvédeném én is ezt a szájfényt,mert nálam bejött.Cserével került hozzám,nem magamtól vettem meg,ez igaz de nem bántam meg a boltolást.Elég sötét,lilás-barnás árnyalatú,így csak ősszel-télen használom néha de ez nem a szájfény hibája.Maga az állaga olyan mint bármelyik szájfény,nem ragad jobban mint bármelyik,viszont sokkal tartósabb.Fokozatosan halványul,nem csúnyán kopik.Szép csillámos és alapjáraton jó fényes,tehát a bevállalósaknak jó hétköznapokra de buli sminkhez vagy alkalmakra bárkinek tökéletes.Én pl utálom az olyan szájfényeket amik csak fényesek és semmi színük vagy legalábbis nagyítóval kell nézni,hogy legyen :))Az applikátora meg nagyon tetszik,hogy nem szivacsos hanem ecsetes,tökéletességgel,precízen fel lehet vinni vele a cuccot.Én nagyon megszerettem,csak ne ennyire kötött színben került volna hozzám:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 22.

motoros_csaj

2014. április 2.

Nagyon szerettem! Könnyen felvihető, csillogós fényes és tartós! Lecseréltem, mert már nincs szükségem ennyi csillámra! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

maja54

2014. február 2.

Nagyon ragad, és ragasztószaga van. Pfuj

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 2.

Nagyon ragad, és ragasztószaga van. Pfuj

bogcsilike

2013. december 27.

Nem tudom, miért szidjátok ennyire, még a blogger is! Nekem bevált. Azért, bár nem sajnálták belőle a csillámot, de nekem pont ezért tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

evelin0710

2013. szeptember 2.

Még évekkel ezelőtt vettem egyet leárazva. Brozalom!!!
Rossz az állaga és ráadásul szerintem büdös is. Így a tubusban tényleg szép, de abszolút használhatatlan sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

Még évekkel ezelőtt vettem egyet leárazva. Brozalom!!!

Tiara MCmill

2013. július 25.

Ez szájfény ?? :-OO
ez egy borzalom...mintha valami olajat vagy... zsírt kennék a számra... förtelmes..
kenődik,rossz az állaga...
nem ér semmit

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

Ez szájfény ?? :-OO
kenődik,rossz az állaga...
nem ér semmit

berniivagyok

2013. május 17.

Egyik nagyon sötét árnyalata van meg, (kaptam,magamtól nem vennék ilyen) egyszer próbáltam ki,azóta is a sminkes táskám aljában van.. 2 csillag,mert legalább a tubusban szép a színe :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 17.