Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Csillámos ajakfény.

Anne74

2016. május 24.

Nagyon imádom. Gyönyörűen csillog. (Sajnos mostanában nem találom.)
HA VALAKINEK VAN KÉSZLETEN VAGY ELFEKVŐBEN SZÍVESEN ÁTVESZEM! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 24.

Nagyon imádom. Gyönyörűen csillog. (Sajnos mostanában nem találom.)
HA VALAKINEK VAN KÉSZLETEN VAGY ELFEKVŐBEN SZÍVESEN ÁTVESZEM! :)

msz

2015. május 13.

Tényleg nagyon rossz szaga van sajnos :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

Tényleg nagyon rossz szaga van sajnos :/

Lory

2014. november 22.

Megvédeném én is ezt a szájfényt,mert nálam bejött.Cserével került hozzám,nem magamtól vettem meg,ez igaz de nem bántam meg a boltolást.Elég sötét,lilás-barnás árnyalatú,így csak ősszel-télen használom néha de ez nem a szájfény hibája.Maga az állaga olyan mint bármelyik szájfény,nem ragad jobban mint bármelyik,viszont sokkal tartósabb.Fokozatosan halványul,nem csúnyán kopik.Szép csillámos és alapjáraton jó fényes,tehát a bevállalósaknak jó hétköznapokra de buli sminkhez vagy alkalmakra bárkinek tökéletes.Én pl utálom az olyan szájfényeket amik csak fényesek és semmi színük vagy legalábbis nagyítóval kell nézni,hogy legyen :))Az applikátora meg nagyon tetszik,hogy nem szivacsos hanem ecsetes,tökéletességgel,precízen fel lehet vinni vele a cuccot.Én nagyon megszerettem,csak ne ennyire kötött színben került volna hozzám:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 22.

motoros_csaj

2014. április 2.

Nagyon szerettem! Könnyen felvihető, csillogós fényes és tartós! Lecseréltem, mert már nincs szükségem ennyi csillámra! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

maja54

2014. február 2.

Nagyon ragad, és ragasztószaga van. Pfuj

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 2.

Nagyon ragad, és ragasztószaga van. Pfuj

bogcsilike

2013. december 27.

Nem tudom, miért szidjátok ennyire, még a blogger is! Nekem bevált. Azért, bár nem sajnálták belőle a csillámot, de nekem pont ezért tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

tengerkek0

2013. november 6.

nekem a tubusban tetszett,de kidobtam!valami borzalom!Ragad,folyik...................sz@r!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 6.

evelin0710

2013. szeptember 2.

Még évekkel ezelőtt vettem egyet leárazva. Brozalom!!!
Rossz az állaga és ráadásul szerintem büdös is. Így a tubusban tényleg szép, de abszolút használhatatlan sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

Még évekkel ezelőtt vettem egyet leárazva. Brozalom!!!

Tiara MCmill

2013. július 25.

Ez szájfény ?? :-OO
ez egy borzalom...mintha valami olajat vagy... zsírt kennék a számra... förtelmes..
kenődik,rossz az állaga...
nem ér semmit

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 25.

Ez szájfény ?? :-OO
kenődik,rossz az állaga...
nem ér semmit

berniivagyok

2013. május 17.

Egyik nagyon sötét árnyalata van meg, (kaptam,magamtól nem vennék ilyen) egyszer próbáltam ki,azóta is a sminkes táskám aljában van.. 2 csillag,mert legalább a tubusban szép a színe :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 17.