Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hellodorie, Módosítva: 2014. január 8.

Lelőhely:   Rossmann

Ultrafekete magasfényű szemhéjtus.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

hadri

2018. április 16.

Gyorsan szárad, könnyű vele dolgozni, mert vékony a tus hegye. Nekem ami negatívum volt, hogy nagyon nehezen lehet lemosni, szó szerint úgy kell levakarni és akkor is csak darabokban jön le. A darabkák 50%-a pedig belemegy az ember szemébe, ami eléggé zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

NovakneViki

2017. szeptember 14.

A tus maga tetszik. A rossmann 33+10%-os dekorhétvégéjén szereztem be, volt matt meg ez a fényes, de a leírás alapján ez jobban tetszett. A vékony ecsetkéjével könnyű dolgozni, én egyetlen dologgal nem tudok megbarátkozni az pedig a tubusa, nincs egy olyan pozíció amiből ne dőlne fel azonnal.
A festék maga tartós, vagy nekem még nem sikerült lepislognom. A festék mennyisége pedig pont jó nem kap az ember sokat, de nem is fog beszáradni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Erika0823

2015. október 31.

Már felvinni sem könnyű, leszedni pedig borzasztó.
Gumiszerű és darabokban jön le. Smink lemosóval is elég nagy kihívás jól eltávolítani, arról nem is beszélve hogyha megszárad már nem lehet rajta korrigálni, és rögtön el is kezd leválni.
Szerintem túl fényes is.
Egyetlen előnye, ami a hátránya is, hogy gyorsan szárad.
Ha hosszabb idejű viselésnél azt éreztem, hogy fárad a szeme.
800 ft-ért vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

Már felvinni sem könnyű, leszedni pedig borzasztó.
Szerintem túl fényes is.
Egyetlen előnye, ami a hátránya is, hogy gyorsan szárad.
Ha hosszabb idejű viselésnél azt éreztem, hogy fárad a szeme.
800 ft-ért vettem.

Nusella

2015. június 5.

ha 24 órát nem is de egész sokáig a helyén marad, nemek nem is nagyon repedezett. érzésre sajnos kicsit feszülős tud lenni és az aplikátorért sem rajongok. valószínüleg nem fogom tudni elhasználni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

lucacica

2014. október 14.

Gyorsan vettem meg, újítani akartam, de nem sikerült megbarátkoznom vele. Gumisra szárad, fényleni fénylik, de mintha megrepedezne egy idő után.
Elhasználom, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

Elhasználom, de újravenni nem fogom.

KisKormos

2014. augusztus 19.

Nem lett a kedvencem ez a tus. Ugyan nagyon olcsó, de iszonyatosan pici és kevés van benne. Az állagával -lehet hogy csak az enyémnek ilyen- kicsit nehéz dolgozni. Furcsa, hogy megszáradva is ennyire fényes. Egyébként nekem a tartóssága kiváló, egész nap megmarad a szemhéjamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

surrealia

2014. augusztus 4.

Tipikus olcsó szemhéjtus. Barátnőimmel az ilyeneket "pergős tus"-nak hívjuk.
Felvitel után nagyon maximum 20 percet bír "tökéletesen", aztán szépen elkezd kis apró darabokban lepotyogni a szemről. Nagyon fényes, és ilyen gumis anyaggá szárad meg a szemen, amit egy az egyben le lehetne húzni.
Muszájból vettem meg, mert a megszokott Lovely szemhéjtus amit használok már közel 4 éve, sajnos nem volt. Szerencsére pár napig használtam csak, amíg nem tudtam beszerezni egyet a megszokottból.
1 Ft-ot nem ér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Tipikus olcsó szemhéjtus. Barátnőimmel az ilyeneket "pergős tus"-nak hívjuk.
1 Ft-ot nem ér.

Arvael

2014. július 1.

Szerintem teljesen indokolatlanul van leértékelve, mert az árához képest nagyon is jó tus. Kemény 400 Ft-ért (!!!) vettem akcióban, kuponnal együtt, szóval még ha nem is válik be, akkor sem vészes kiadás.
Nem megkérdőjelezés végett, de akkor most leírnám a saját tapasztalataimat:
Annak ellenére, hogy rejtett szemhéjam van, nagyon könnyen alkalmazható, és hál'istennek, a gyors száradásnak köszönhetően nem is kenődött el vagy ilyesmi. Nekem simán kibír egy fél napot, és elég intenzív fekete színe van; az igaz, hogy mire a vonal végére érek, kicsit halványodik, de meg kell szokni a használatát. Az avonos fehér szemfestéklemosóval könnyedén lejön, vízzel még nem is próbáltam, de valószínűleg azzal is ilyen egyszerű lemosni :) Ennyi pénzért pedig nem lehet rá panasz, és a Lovely termékek annak ellenére, hogy nem luxusminőségűek, nagyon is megérik az árukat, és jó minőségűek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Nem megkérdőjelezés végett, de akkor most leírnám a saját tapasztalataimat:

Madi

2014. január 23.

Kényszerből vettem meg, mivel a Lovely állvány mindenhol le van kopasztva, egyedül ezafajta volt feketében. Hát elég érdekes az állaga, minth a zselé lenne vagy nem is tudom. Nehéz szépen festeni vele és engem borzasztóan idegesít, hogy fényes, olyan, mintha az a régi chipsekben ajándékba adott tetkó lenne a szemem köré ragasztva. Hihetetlen, hogy a másik két fekete tus ebből a márkából mennyire jó, ez meg mennyire nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

hellodorie

2014. január 3.

Borzasztóan sajnálom azt a 600~ forintot, amit kidobtam rá... Inkább szempillaspirál, mint tus, ugyanis ragad mindenhová, csak oda nem, ahová szeretném - és szép szempillalenyomatokat kapok.
A Rossmannban vettem, vizes hatású szemhéjtus néven, ennek legalább eleget tesz: a második húzás már csak maszatol, de színt nem ad.
A szempillák tövébe még (vékonyan) felvihető, de ha szeretném tovább húzni farkincának, megadja magát.
Vízzel lemosható, kis darabkákban jön le.

Update: sikerült végre egy viszonylag értelmes tusvonalat húznom vele, de nagyon messze áll a tökéletestől, és a szempilláimból még mindig póklábakat csinál. Mindenesetre, megadom neki a két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

Vízzel lemosható, kis darabkákban jön le.