Lovely

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2018. november 7.

Lelőhely:   Rossmann

Egyedülálló highlighter, amely garantálja a tartósságot és az intenzív fényt.

Zsuci23

2020. április 1.

Nagyon tetszik csak lehetne Barnább, sötétebb de igazából highlighter nem az a feladata :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

HChristelle

2019. szeptember 22.

Szép színe van, de ahogy eddig sokan megírták tényleg nagyon potyog belőle a csillám. Nem túlságosan zavaró, de nem minden alkalomra ideális.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

katagali92

2019. február 25.

Túl nagy csillámok vannak benne, emiatt potyog és ecsettel nem lehet szépen eldolgozni. Kézzel szoktam felvinni, amikor valami extra csillogásra vágyok, az biztos hogy eléggé az is! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

CandyAndi

2019. február 12.

Intenzív fénye van, de nagyon potyog. Tiszta csillámpor az arcom felkenés után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Intenzív fénye van, de nagyon potyog. Tiszta csillámpor az arcom felkenés után.

sosi

2019. január 12.

Azt gondolom preferencia kerdese ez a highlighter. Aki nem szereti a tulzott csillogast annak nem ajanlom. En konkretan a "tulzott csillogas" remenyeben vettem meg. Imadom! Gyönyörű! Csodalatos! Ha tarsadalmilag elfogadott lenne, ezzel kennem be az egesz arcomat! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Alxndra

2018. november 18.

Nagy reményeket fűzték hozzá a bronzer-pirosito-highlight paletta miatt, de nagyot csalódtam. Az állaga nem felel meg a célra, ráadásul túl nagy csillagok vannak benne, olyan hatást kelt, mintha egy csillámos szemfesteket maszatoltam volna az arcomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.