Lovely

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2018. november 7.

Lelőhely:   Rossmann

Egyedülálló highlighter, amely garantálja a tartósságot és az intenzív fényt.

vera3113

2021. február 11.

Nem biztosít különösebb csillogást, nem selymes a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

Nem biztosít különösebb csillogást, nem selymes a hatása.

Yette

2020. december 18.

Kellemes meleg szinnen rendelkezik. Nem túl hivalkodó, szép fényt ad az arcőrnek.
A csillámok mérete számomra túlságosan nagy, és viszonylag könnyen is kenődik a termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 18.

szabo123

2019. október 3.

Túl nagyok benne a csillámok. Először úgy láttam,hogy szép fénye lesz..de inkább csak csillog.A színe egyébként szép lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

fanniszoke

2019. április 22.

Olcso de szep highlighter, hetkoznapokra hasznalom, annyira csillog amennyire kell:) megeri az arat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.