Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sztami, Módosítva: 2020. május 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás

A színeket a HAVE FUN szabály szerint tervezték, mellyel együtt jár az öröm, a mosoly, a nap, a strand, a szép idő és a baráti találkozások. A nyári szezon legdivatosabb színeit választották. A színekre jellemző ragyogás és szín frisseségének kivételes összekapcsolása.

7 árnyalatban kapható

black_cico

2015. május 3.

én maximálisan elégedett vagyok vele, bár nálunk nem ez a neve, hanem "Summer trend", nagyon vidám és élénk nyári színekben kapható, én 2-t szereztem be, egy neonos barack-sárgadinnye színűt és egy szintén neonos közép lilás rózsaszínt (ciklámen), alaplakkra viszem fel, eléggé sűrű állagú, beszáradásra hajlamos fajta, de nem minden Lovely lakk ilyen (szenvedélyes gyűjtője vagyok), ezek gondolom azért ilyenek, mert krémes erős fedőlakkok, hát tudni kell vele bánni, jó kézügyességgel, kellő gyorsasággal hibátlanul fel lehet vinni, én minden körömlakkot két rétegben alkalmazok, így semmi foltokban átlátszódás nem marad, egyöntetű lesz és hibátlan, száradásról nem tudok nyilatkozni, mivel én kb 10 perces várakozási idő után már kenem is rá 1-2 rétegben a Lovely uv shine színtelenjét, ami kb 5 perc alatt csontszárazra pattintja a manikűrt + vmi csoda gél lakk kinézete lesz (mindig megragadom az alkalmat, hogy ódákat zengjek erről a csodatalálmányról amit mindössze 550-ért be lehet szerezni).
szóval nekem ez szerelem, ezek a színek dupla dinamittal robbantanak a nyárba :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 3.

corleona

2015. április 25.

A rózsaszín árnyalat az üvegben csodaszép, gondoltam, miért ne lehetne egy jó lakk csupán 599 Ft? Amikor egy kis foltban vittem fel, megállapítottam, hogy szépen is fed, meggyőzött, hazavittem. Igen, pont egy kis foltban, mert mikor otthon egész körömre próbáltam, már nem terített szépen: göröngyös, nehezen száradó, foltos lett. A kukában landolt. Kíváncsi vagyok, kinek sikerült jól felvinni... ha tudtok, tegyetek fel fotót.
Egyébként a kis barátja, a "borsos" (Pastel pepper) már sokkal jobban teljesített!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 25.