Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: orsipanka, Módosítva: 2020. május 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Homokhatású lakk

Csak műkörömre alkalmazható.

3 árnyalatban kapható.

orsipanka

2014. június 4.

A pink van meg, fantasztikus szín, jól fed, gyorsan szárad. A 4. nap kezdett nagyon kopni. A csak műkörömre alkalmazhatóság miatt vonok le pontot. Kíváncsi vagyok, milyen lesz lemosni.
Update: Alig lehet lemosni (Essence lemosóval).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 4.

Update: Alig lehet lemosni (Essence lemosóval).

love_cinderella

2014. május 26.

A narancs és a pink színű van meg :) a narancs a boltban picit barackosabb, halványabb árnyalatnak tűnt, otthon felkenve viszont egy rikító narancssárgát kaptam. Nem igazán vagyok oda érte de majdcsak elfogy. A pink viszont nagyon szép! :) Nyárra tökéletesek lesznek :)

Update: 1 rétegben is tökéletesen fed, de nem valami tartós, max 3 napot bír ki szépen :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

kissbarbara1990

2014. május 13.

2014.05.02.: A pinket kaptam az Uramtól :) Először kicsit elbizonytalanodtam a "csak műkörömre alkalmazható" felirattól, nem is értem még mindig...A lényeg, hogy nem estek le a körmeim :D
Gyorsan szárad, egy rétegben is jó a fedése,de kettővel az igazi. Vidám élénk nyári szín, szerintem sűrűn fogom használni. Az ecsete is okés. Mosogatást és fürdő takarítást meglepően jól bírta. Könnyebb lemosni, mint az első szériás Lovely homoklakkokat, bár nem is annyira durva szemcséjű.

2014.05.13.: UV fényben vilááágít :D Olyan jót derülök rajta a munkahelyemen :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

2014.05.13.: UV fényben vilááágít :D Olyan jót derülök rajta a munkahelyemen :D

agiv

2014. május 7.

most vettem meg a pinket és a neonsárgát,hát gyönyörű mind2,viszont az ecsettel nem vagyok kibékülve : ( Túl bumszli,és 1-2 sörte eláll,így elég nehézkes szépen felvinni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 7.

Hoagirl

2014. május 7.

Tegnap sikerült az utolsó darabra lecsapnom az Árkádban, jobban örültem volna a pinknek, de izgalmas ez is, szóval sebaj. Egyébként nehari és bocsi mindenkitől, tudom hogy ez nem az a fórum, de muszáj kicsit vinnyognom hogy bárhova is megyek, állandóan lefosztott állványokba botlok. Ha már limitált kiadás, akkor miért nem lehet rendes darabszámban értékesíteni ezeket a lakkokat, komolyan olyan érzésem van, mintha összesen 100 darab lenne termékenként az országban. 8:00-16:30-ig dolgozom, mire eljutok a drogériába, a reggel kipakolt cuccnak már nyoma sincs. :( Na jó a hüppögést befejeztem, még egyszer bocsi. :) A lakkra visszatérve, mielőtt megvettem már tudtam hogy csak műkörömre alkalmazható és a gyártó (vagy forgalmazó) közleményét is olvastam. Be is rezeltem tőle kissé, de mondom ha egyszer én egy ilyen lakkot látok a displayen megveszem ha leesik tőle a körmöm, akkor is. Tisztára nemnormális vagyok... Én ráadásul fokoztam a dolgot azzal, hogy a Rimmel Nail Rescue körömmentő lakkját használom alaplakknak... már láttam is ahogy a formaldehid, meg a sárga homoklakkban lévő cucc reakcióba lép, mint a light cola a Menthos cukorkával, és eccerűen főpukkanódik a kezem... ezért csak egy körmömön próbáltam ki, a kisujjamon, mert mérlegeltem és úgy döntöttem a hüvelykujjam a legfontosabb és attól a kisujjam van legtávolabb. Kész horror mire képes az ember lánya. Megtörtént aminek meg kellett, és egyben vagyok, hurrá. Szokásos homoklakk érzet, két réteg kellett belőle, nagyon intenzív színe van, de ezt már az üvegben is lehetett sejteni. Az összes körmömre túlzásnak érzem, maximum a Balaton Soundra tudom elképzelni, de arra hogy egy manit feldobjunk vele, szerintem tökéletes. Nagyon szeretném a pinket is. De úgy döntöttem nem stresszelek, lementem Buddhába; ha nem tudom megszerezni, elballagok a Moyra boltba, és beszerzem ott a márka hasonló színét. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 7.

barbiii_sz

2014. május 5.

Pink árnyalatban van meg. Az állaga sűrűbb, mint a többi lakké, ezért nehezebb is eldolgozni és sajnos hajlamos a becsomósodásra is. A többi homoklakkhoz hasonlóan: ez is gyorsan szárad. Kb. 5 napot bírt, utána már kezdett lepattogni. Az üvegjére az van írva, hogy kizárólag műkörömre alkalmazható, ami sokakat visszatart a megvásárlásától. Hát, engem különösebben nem zavart ez a szöveg rajta, nyugodt szívvel kentem fel az ujjaimra; semmi problémát nem okozott, szinte ugyanúgy viselkedett, mint bármelyik másik lakk.. De csak szinte, mert a lemosásnál már akadtak nehézségeim. Nehezen jön le, minden egyes körmömnél 3 vattányi körömlakklemosót kellett elhasználnom, mert csak így sikerült levarázsolni a körmeimről. Ez azért ront az összképen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

bdori

2014. május 2.

Nekem is a pink van meg,imádom nagyon! :) 3 napig nekem is szépen fent maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

Nekem is a pink van meg,imádom nagyon! :) 3 napig nekem is szépen fent maradt.

Szaszmancs

2014. május 2.

Én a narancsot vettem meg kipróbálásra, de most már kell a másik 2 is. Engem a felirat nem hatott meg, sejtettem, hogy humbug, nem lett semmi baja a körmömnek, igaz kicsit nehéz volt lemosni, de ez minden homok hatású lakkra igaz. Sokkal inkább attól féltem, hogy mint általában a neon lakkok, ez is gyengén fog fedni és csak fehér alapra működik majd vagy valami ilyesmi. Hát nem így lett, nagyon nem :D már akár 1 rétegben is jó lehet, de én azért kentem rá még egyet és csodaszép üvöltő neonnarancssárgát kaptam, matt homok finissel. Nehéz nem észrevenni egy ilyen lakkot, nyárra tökéletes.
Ja, az lemaradt, hogy 3 napig volt szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

Ja, az lemaradt, hogy 3 napig volt szép.

kvitta.girl

2014. május 2.

Én nem elbizonytalanodtam,szinte beparáztam ezen a feliraton :D Mindenhol kerestem,de semmi magyarázat erre a műkörömre használható feliratra.. Mindesetre 4 napig fent volt a körmömön,vagyis 3 és fél tehát közepes tartósság,de ez a neon pink szín valami imádnivaló, nagyon illik hozzám :) Lemosástól még tartok de áztatással nem lesz gond. Jelenleg kedvenc lakkom,sárgát is tervezem beszerezni úgy is a másik lovely baltic sand sárga már szárad be,de azért megvárok pár véleményt még erről a feliratról..
Valahogy még se hülyeségből írhatták oda.
Mindenestre 5 csillag,imádom az egyedi színű lakkokat.

Valahogy még se hülyeségből írhatták oda.
Mindenestre 5 csillag,imádom az egyedi színű lakkokat.