Lovely

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 0808, az összetevőket feltöltötte: Matryoshka, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   Rossmann

Kontúrpaletta 5 színnel, amik minden bőrtónushoz és sminkhez illenek. Krémesből púderessé váló formula, szatén finish-sel.

Sterc

2020. január 31.

A szaga olyan mintha egy gyerek arcfestő palettába szippantanék. Maga az anyag krémes és eléggé vastagon fed. Tulajdonképpen lehet vele kontúrozni és tartósnak bizonyult, szóval annak ellenére h rettentő gagyi, nem panaszkodok. A light színt gondolom higlighter korrektornak szánták, de nem mutat valami szépen a bőrön, a sötétebb színek jól működnek. Akinek a pirosító szín illik a bőréhez, az azt is tudja használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 31.

katagali92

2019. április 25.

Gondoltam megveszem, mert észrevettem a polcon, holott eddig még csak a létezéséről sem tudtam. Először jól belemártottam az ecsetet, hát ... nem kellett volna. Nagyon pigmentált, kevés kell belőle. Könnyen eldolgozható formula, nekem sem lett foltos vagy egyenetlen. :) Ennyi pènzért nagyon megéri szerintem.
Egyébként szerintem a banán színt szánták korrektornak (a sárgás tónus jobban eltakarja a sötét karikákat és jobban semlegesíti a pirosságot) míg a light színt inkább highlight-olni tudnám elkèpzelni. Bár ez bőrszíntől is függ.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Kajla

2018. március 15.

Nekem abszolút semleges, azért is adok három csillagot. Nem tudom, nekem az arcomon a barna szín kicsit maszatos hatást keltett, pedig tényleg megpróbáltam ezer féleképpen felvinni.
Nekem kicsit száraz is volt utána a bőröm, pedig alapvetően zsíros.. szóval összességében nem tetszett, diszkomfortos volt, amikor felvittem az arcomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

lenizsu

2018. március 11.

Többször láttam profi sminkesek kezében korrektor palettát, gondoltam minimális befektetéssel kipróbálok én is egyet. Nagyon jól tettem, hogy ezt választottam. Krémes, könnyű eldolgozni, közepes fedése van, szemhéjbázisként használom a sötétbarna színt barnás festékek alá, ott is jól teszi a dolgát. Praktikus paletta, újravevős termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

Odri

2017. június 28.

Ennyi pénzért ez a termék ajándék. nem vagyok egy nagy kontúrozós, de párszor kipróbáltam, és működött tök jól. A barna szépen eloszlatható a bőrön, a két világos színt a szemem alá szoktam kenni. Hogy a banán szín mire való, na arra még nem jöttem rá. De különben működik, jók a színek, praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

Boombapple

2017. március 19.

Anyukámnak vettem meg és milyen jól tettem! Gondolkoztam ez és a Catrice között. Ez drágább volt kétszáz forinttal, de valamiért ez jobban húzott. Anyának nagyon tetszik, én pedig örülök, hogy örül. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

kecskesszuszu17

2017. január 23.

Leárazva vettem meg, mert régóta ki akartam próbálni egy krémes kontúrpalettát, és ez az egyik olyan termék, amit nagyon is szerencsés kézzel fogtam meg. A színei mind csodása, egyedül a medium árnyalatával nem tudok mit kezdeni, de nyáron biztosan használhatóbb lesz. A két világos színével tökéletesen el lehet tüntetni a karikákat és a hibákat, a sötétbarna pedig életem legjobb kontúrszíne. És aminek külön örülök, az a pirosító benne, mert bár azt hittem nem tudom majd használni, talán ez az egyik legjobb benne, tökéletesen passzol. A textúrája elképesztően krémes, és nagyon kevés elég belőle, könnyű eloszlatni, és nagyon szép a végeredmény. Ha egyszer elfogy, egészen biztos újraveszem, mert 1200 Ft-ért is abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

0808

2017. január 19.

Én csak a barna szín miatt vettem meg, ilyet kerestem már jó ideje. Rajtam csodaszép és roppant könnyen eldolgozható, kellően krémes mely egy jó ecsettel gyönyörűen fölvihető, semmi narancsos piszkos beütés. Szép a finishe. A paletta többi tagját nem próbáltam még élesben, valószínű nem is fogom -mást használok- így arról nyilatkozni nem tudok ,véleményem csak a barna árnyalatnak szól ami *5!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 19.

Janaca

2016. december 16.

Szerintem nem rossz egy termék ez.:) A színeket szépen el lehet dolgozni, nem kelt foltos, piszkos hatást, ami nálam hatalmas pozitívum. A rózsaszín valóban nem valami látványos, így csak négy csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 16.

BarbiBarbi

2016. december 14.

Számomra egy kicsit száraz a textúrája, de ha cseppentek bele egy kis olajat, akkor egész jól el lehet dolgozni. A rózsaszín szinte láthatatlan, ez az egy szín amivel nem vagyok megelégedve ebben a kontúrpalettában. Egy próbát megér, de ennél sokkal jobb kontúrtermékek vannak ezért az árért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate