Best of Beauty 2019

Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. augusztus 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Dea

2015. december 13.

Borzalmas, nekem egy piros volt, olyan kiállhatatlan íze volt, hogy nem bírtam elviselni, bár lehet, hogy megromlott és azért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 13.

kamkam

2015. december 2.

Kicsit deblinek érzem magam, hogy ezt megvettem. Mondjuk a boltban nem szembesültem azzal, hogy 5 tonnás csillámok vannak ebbe a szájfényben, büdös és még pillanatragasztónak is elmegy. Nem ajánlom senkinek...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

sky_of_amethyst

2014. augusztus 10.

Nekem bevált, tetszik az illata, az íze és a színe is! Folyton késztetést érzek, hogy használjam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

OAdrienn

2013. december 24.

Egy szép rózsaszínt választottam a neonfény alatt, majd otthon szomorúan nyugtáztam, hogy ordenáré barbie pink telis tele hatalmas csillámokkal, amik felkenve is érződnek. A szaga is elviselhetetlen, túl édes, émelyítő. Az applikátor nem ér semmit. Inkább maszatol, minthogy felvigye a színt. Ha ez még nem lenne elég, akkor hozzáteszem, hogy ragad is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

black_cico

2013. november 24.

a képen látható árnyalatot sikerült beszereznem, szeretem a lovely termékeket, a kollagénes széjfény flakonjával befaragtam, de ezé sokkal strapabíróbbnak tűnik, nagyon szép színe van, állaga is jó, ilyen kis kék csillámok vannak benne, naon jó vmi édes karamelles illata, igaz nem eléggé pigmentált, de hát ez csak egy szájfény, rúzsra rátéve még jobb, az aplikátora vicces, de végülis működik.

update: most 300 forint körüli összegért hozzájutottam egy bézs színű árnyalathoz, szomorúan tapasztaltam, h ez sem eléggé pigmentált, viszont csillog, mint atom :D és egy szép természetes, nude hatást ad.
egynek jó :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

egynek jó :)

Mozart

2013. november 9.

Ez a szájfény tényleg boldogságot hoz, IMÁDOM! Ha ezt használom már önmagában feldobja az egész napom. Nagyon szeretem! Csak egyszer kell kipróbálni és utána nem bírod abbahagyni! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 9.

x

2013. augusztus 27.

Nagyon extrém árnyalatot választottam, színnek nevezni fura is lenne, lúd legyen kövér alapon egy olyan került a birtokomba, amely csupa csillámból áll, mint egy csillámos fehér felhő. A türkiz dominál a csillámkák terén, odavagyok a türkizért, öröm ránézni. Egész pontosan így fest (nem az én blogom, csak találtam):

Annyira gyönyörű és eredeti az ötlet. Nagyon különlegesen néz ki, el tudnám nézegetni órákig, vagy a nyakamba akasztani mint ékszert. Illata finom vaníliás.

Amúgy már többünknek is feltűnt, hogy a Lovely termékek összetevői sehol sem szerepelnek. Talán mindegyikben van valami drog, azért vagyunk sokan rákattanva. :D És ennél be is vallják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Lilu

2013. július 22.

Most ez lett a kedvenc szájfényem, gyönyörű színe van és isteni az illata :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 22.

Most ez lett a kedvenc szájfényem, gyönyörű színe van és isteni az illata :D

Bellala

2013. június 27.

Én az applikátorával nem tudtam mit kezdeni, egyszerűen lehetetlen normálisan felvinni vele az ajkakra. Pedig maga a formula nagyon jó, kipróbáltam úgy, hogy az ujjamra csepegtettem belőle és így vittem fel. Tény, hogy ragadós, de viszonylag tartós is, az illatát nagyon szeretem, ujjal felkenve két áthúzással szépen fedett, és nem kopik foltosra. Négy csillag a hülye applikátor miatt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

cioccolata

2013. június 25.

Egy ragadós, édes, vicces illatú szájfény. Inkább rajta nevettem, mintsem miatta, de ennyi pénzért.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.