Lovely

Ár:   695 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: netita_c, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Mattító fedőlakk bármilyen körömlakkhoz.

Ár: 300 , Eladó: mmartina97
Állapot: 1x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Taymas

Korcsoport: < 18
2019. április 22.

Nálam a besűrűsödéssel nem volt gond (ami csoda, mert eddig az összes alap-fedőlakknak amit kipróbáltam ez volt a nagy hibája), illetve szépen végzi a dolgát, viszont nálam egyáltalán nem tartós. Mármint sokkal gyorsabban lepattog a körömlakk a fedőlakkal, mintsem nélküle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 22.

chrissyb

2019. április 16.

Szép , egész gyorsan szárad , viszont pár hónap után besűrűsödött :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

Szép , egész gyorsan szárad , viszont pár hónap után besűrűsödött :(

Mercis85

2018. szeptember 22.

Leárazva vettem a Rossmannban.
Első mattító fedőlakkom és nekem tökéletesen bevált.Pillanatok alatt mattá teszi a körömlakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Leárazva vettem a Rossmannban.

Nicolett022

2018. szeptember 1.

Jól mattít, viszonylag tartós is, de nagyon figyelnem kell, hogy ne legyen csíkos a végeredmény, meg egy idő után besűrűsödik, akkor már rendesen küzdök vele, hogy elfogadható legyen a körmöm a végén. Használom, amíg tudom, de újra venni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Bettii98

2018. június 25.

Gyorsan szárad és szépen mattúl. Az első pár alkalomnál. Utána fehér pöttyök lesznek a lakkon ami undorítóan néz ki a körmökön. Lassabban is szárad már, a végeredmény sem olyan jó, hamar lekopik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

marshmallow0322

2018. június 23.

Amikor eloszor probaltam ki oszinten elment a kedvem tole. Nagyon osszehuzta a lakkot es csikos lett. De miutan tovabb probalgattam nagyon bevalt es nem fordult elo tobbszor ez az eset. Mar a masodik uvegcset hasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 23.

Encssy

2017. november 26.

Más matt fedőlakkot még nem próbáltam. Ha teszek fel fényes fedőlakkot és aztán ezt akkor is matt a lesz a végeredmény :) Szépen kell felkenni mert lehet csíkos a végeredmény, nekem már a 3. napon kezdett átfényesedni. Kap 4 csillagot mert olcsó, és tényleg szép matt lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Lina14

2017. október 15.

fantasztikus! gyorsan szárad, nekem tartós is, még nem használom eleget, hogy besűrűsödhessen, de hát pár száz forint, szerintem nem olyan nagy kiadás, nem is érdemes higígatni, inkább érdemes kicserélni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

mymakeupcakes

2017. szeptember 5.

Pro:
Nagyon hamar megszárad
3-4 napig nekem kopás - azaz átfényesedés :) - nélkül fent marad.

Kontra:
Mint minden matt fedőlakk, besűrűsödik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Pro:
Nagyon hamar megszárad
3-4 napig nekem kopás - azaz átfényesedés :) - nélkül fent marad.

Kontra:
Mint minden matt fedőlakk, besűrűsödik.

meowlya

2017. július 13.

Már a másodikat fogyasztom, tartósabb és szebb lesz tőle a lakkozás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Már a másodikat fogyasztom, tartósabb és szebb lesz tőle a lakkozás. :)

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol