Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miomio, Módosítva: 2013. május 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Zsíros

A mattító lapocskával azonnali matt hatás érhető el. Megszüntetik a bőr nem esztétikus csillogását, felissza a felesleges zsírt a smink elmaszatolása nélkül. Mindig friss, ideálisan matt hatást érhető el vele bármely napszakban. Elég egy lapocskát az archoz nyomni egy pillanatra. Nem szabad törölni, vagy dörzsölni vele az arcbőrt, mert sérül a smink. A folyamat után újra lehet púderozni az arcot.

Makk Zsuzsó

2016. október 27.

Nagyon jó! Egy lapocskával az egész arcom rendbe lehet tenni. Szerencsére napi egyszer elég használni, sokáig elég.
Minden nesszeszerbe must have!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 27.

Minden nesszeszerbe must have!

Ella

2013. május 23.

Avonos mattító lapokat cseréltem le erre. Olcsóbb és ezerszer jobban felszívja a zsírt, mint az előbb említett termék. Talán annyi a hátránya, hogy néha véletlenül kettőt veszek ki, ha összetapadnak a lapocskák, de hát ügyesnek kell lenni. :) Jár az ötös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.