Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. április 13.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus sminkecset, mely ideálisan felviszi valamennyi típusú púdert. A tökéletes felvitel révén a púder hosszan az arcon marad, meghosszabbítva a smink hatását. A forma és a megfelelően megválasztott ecsethossz révén kényelmes a használata.

Csipetke

2019. szeptember 26.

Szuper cuki ahogy kinéz. Nagyon jo puha nem állnak össze-vissza a sörték. Nem mondom, hogy egy profi sminkecset de a mindennapokban számomra tökéleres. Egy dolog bosszantot egy kicsit, hogy úgy le volt ragasztblva a tartó amiben megvettem, hogy használhatatlan lett. De igazából mindegy is az ecsettartómban elfér. Csak gondoltam utazáskor jól jött volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Lina14

2019. szeptember 14.

Én pirosítóhoz használom, ugyanis nekem kicsit laza púderhez. Szépen felveszi a színt és a satírozása is kiváló. Nyilván elsődlegesen a cukisága miatt vettem meg, de abszolút jasználhatók a mindennapokban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 14.